Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 54 10
Sex Studio 203717
Γενική βαθμολογία
 
2.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επίσκεψη στις 25/8/2023 στην Άρτεμις στο Συγγρού 232.
Η κοπέλα βγήκε να παρουσιαστεί. Σαν εμφάνιση είναι καλή αλλά μιλούσε περίεργα. Είχε μια τάση φλυαρίας με ένα ύφος ας πούμε χαζοχαρούμενου.
Όταν ήρθε στο δωμάτιο, συνέχισε να μιλά ακατάπαυστα. Με ρώτησε βεβαίως τα γνωστά πως σε λένε, ζώδιο κλπ.
Έκανε κάποια προκαταρκτικά, αλλά όταν ήταν η ώρα της πράξης, άρχισε να αναπαράγει μια επιχειρηματολογία, του στυλ "Ότι δεν είμαι εντάξει, ξαφνικά δεν αισθάνομαι καλά, δεν μου βγαίνει μαζί σου, δεν μπορώ να συνεχίσω". Την ρώτησα αν της έκανα κάτι που την ενόχλησε, μου είπε όχι.
Της ζήτησα τουλάχιστον αν δεν θέλει σεξ, αν θα ήθελε να κάτσει λίγο να μιλήσουμε, να μου παρέχει συντροφιά. Ήταν αρνητική και αποχώρησε.
Όλο αυτό κράτησε 5 λεπτά το πολύ.
Δεν συνηθίζω να χρησιμοποιώ βαρείς χαρακτηρισμούς, και για τις πιο πολλές κοπέλες που έχω επισκεφτεί, μιλάω με καλά λόγια, αλλά κάτι τέτοιο δεν μου έχει ξανατύχει, για αυτό και στο τίτλο, την αναφέρω ως απαράδεκτη και θα συμπλήρωνα κουτοπόνηρη. Ντροπή της. Δεν την προτείνω σε καμία περίπτωση.
Η τσατσά δεν ξεπροβόδισε στο τέλος. Αυτό δείχνει ενοχή και από την πλευρά της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 25, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άρτεμις
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Diem
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
87
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 maradona7, giorgiodelafuentes2, Yatoputso και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2023
Σου δωσανε λεφτα πισω τουλαχιστον;
26 Αυγούστου, 2023
ρε παιδιά, μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος πώς εξακολουθεί να δουλεύει αυτή η Μαλβίνα/Αρετή/Άρτεμις;
Τα αφεντικά του καταστήματος ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΕΙΔΗΣΗ τι μέρος του λόγου είναι;
Δεν έχουν πάρει είδηση ότι τους δυσφημεί το μαγαζί;
Εάν την έχουν πάρει είδηση - που το θεωρώ το πιο πιθανό - τότε ΕΝ ΓΝΩΣΕΙ ΤΟΥΣ δεν την έχουν σχολάσει ακόμα και την αφήνουν να φολιάζει κόσμο.
Δηλ. ο χριστιανός έσκασε ΚΑΝΟΝΙΚΑ το πενηντάρικο κι αυτή διαπίστωσε ότι "δεν της βγαίνει μαζί του" τον χαιρέτησε και τον άφησε με το πουλί στο χέρι. Και φυσικά ούτε λόγος για επιστροφή χρημάτων, απ' ότι λέει ο συνάδελφος. Κλοπή χωρίς προσχήματα.
Έλεος!
review reaction 1 Beast of Burden, Psolokavliaris, White Othellos και 1 ακόμα μέλος
26 Αυγούστου, 2023
Η κοπέλα το έχει σύστημα . Αν διάβαζες τις κριτικές της αυτό κάνει πάντα . Αν δεν τις «έβγαινε» μαζί σου ας σου επέστρεφε τα φράγκα . Αλλά μπα . Είναι ερωτευμένη με τον ζεμρα της αλλά χρειάζεται τα φράγκα . Δεν κάνει η κοπέλα για αυτή την δουλειά . Έχει καταντήσει Απάτη ολκής !
review reaction 1 White Othellos
27 Αυγούστου, 2023
καλά τώρα...
εσύ είσαι εντελώς αδιάνβαστος.
04 Σεπτεμβρίου, 2023
Και σε μενα τα ίδια (χωρίς ουσιαστικό λόγο στα ξαφνικά εκνευρίζεται, σου λεει οτι δεν μπορεί μαζί σου, και τα μαζευει και φεύγει) όπως και σε πολλούς άλλους συναδελφους. Μια μέρα την άκουσα να διαπληκτίζεται με κάποιον , όπως έμαθα αυτό είναι συνηθες , μην το παίρνεται προσωπικά. Παντως τα λεφτά τα επιστέφει αν τα ζητήσεις, εμένα πήγε και μου τα εφερε. Την ξέρουν τι είναι αλλά την κρατάνε γιατί είναι όμορφη και φέρνει πελάτες, ναι καλά ακούσατε ακόμη και με αυτές τις μαλακίες που κάνει.
review reaction 1 Johnstef
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5