Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 76 10
Sex Studio 123876
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Χρωσταω κριτικη στην Αντζελινα, μιας και ειναι ξανα στα κρεβατια του παρανταιζ, η επισκεψη εγινε την 1η φορα που ηρθε η κυρια μετα την 1η καραντινα του κοροδοιου, ειχα κανει αναφορα στην μπουρδελοκατασταση, αλλα κριτικη δεν εδωσα....
...την ειδα στις φωτος και ετρεξα να την δω online, μουναρα στις φωτος, αλλο οχι τοσο και απο κοντα, πεφτεις λιγο απο τα συννεφα, δεν ειναι τοσο ψιλη οσο φενεται στις φωτος, αλλα ειναι μουναρα, σιλικονατα βυζια, τατουαζ σκορπια, ψυχρη επαγκελματιας απο τις κινησεις της, δεν διχνει να βαριεται, αλλα τυπικη, σου βγαζει το οτι ειμαι μουναρα και μην μιλας χυσεεεε.!!
Η πιπα της ηταν μετρια και διαρκειας, νωμιζε οτι τοσο ευκολα θα ξεγλυστρισει, το καλο ειναι οτι ξερει να στηνεται και να σου πλασαρει το κορμι της, εκατσε αναποδα μου, με το μουνι της διπλα μου, ανοιξε τα ποδια και εβαλε το ενα πανω στο προσκεφαλο του κρεβατιου, απολυπτοντας την μουναρα της και δινοντας μου το ελευθερο να παιξω, αλλα οχι να βαλω δαχτυλο, μιας και οταν εκανα κινηση τραβιοταν και εκλεινε τα ποδια της, κινηση καλη απο το να σου την πει μην βαζεις δαχτυλο, ποιανεις το νοημα, ανοιγε τα ποδια ξανα σαν να μου λεει κοιτα τι χανεις που δεν πληρωσες να γλυψεις, στο σεξ, ηταν τυπικη με ωραιες κραυγουλες, εικονα μαγικη να εχεις νεα τετοιο μουνι απο κατω σου, αλλα να μην σου ριχνει ουτε ενα βλεπα, ματια ερμητικα κλειστα, αλλαγη σε reverse απο πανω, και με το κωλαρακι σε θεα και το μουνακι της να σκιζει.... εχυσα, πηρε τα βρακια της και με ενα ξερο καληνυχτα αποχωρησε. Αξιζει μονο για μια πληρωμη και οχι 2η

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2021
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.276
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Manuel Ferara, Tiger Ver., DEWARSS

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού