Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 201 10
Sex Studio 297654
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ημερομηνια στο περιπου μεσα καλοκαιριου περυσι..Ειχα ανεβει απ τις 12 το πρωι εως τις 5 το απογευμα τρεις φορες...στο βουνο..τελικα την πετυχα..μαλιστα η υπηρεσια μου ειπε γυρω στις 3:30-4 οτι ειχε η κοπελα ηδη 2 ραντεβου..της ειπα να μπω δωματιο και να περιμενω..μου ειπε δεν γινεται να περιμενω τοσο εντος του χωρου...ετσι λοιπον περιμενα απ εξω...στη ζεστη...καμια ωρα...δεν ειχα και που να κατσω..ηταν και μεσα καλοκαιριου φουλ ζεστη..κι ολα κλειστα...δεν ειχα και που να αραξω...ουδεν σχολιον...τελος παντων, ειπα ωραια κοπελα ειναι αξιζει την αναμονη, τελικα επιτελους...περασα! Πολυ ωραια εμφανιση, λιγο αγχος ειχε η κοπελα με το θεμα του κινητου...την καθησυχασα...απορω πως καποιοι κανουν τετοια πραγματα στα μαγαζια αυτα...δε σεβονται ουτε τη κοπελα...ουτε καν τον εαυτο τους..τωρα στην ουσια: καλη συμμετοχη, 2 δυνατες στασεις με ωραια αισθηση μεσα της...πολυ καλο κορμι, απ τα καλυτερα!! Αξιζε η αναμονη τελικα...ομως: την κοπελα δυσκολα τη πετυχαινει κανεις..φαινεται και καλα στα site οτι ειναι στο προγραμμα...αλλα δενν...ηθελα να περασω κι αλλες φορες μαζι της και στη βριλησσου και στη τριγγετα...κανω ολοκληρο ταξιδι ...για να τη βρω...και δυστυχως δε τη πετυχαινω...ισως η κοπελα εχει τοση ζητηση που κλεινει ραντεβου τετοια..που πιθανον να βγαζει πολυ περισσοτερα...δε μπορω να το ξερω, υποθετω....ομως ας φροντιζουν τα μαγαζια να μην την εμφανιζουν τουλαχιστον οτι βρισκεται στο χωρο...χωρις να βρισκεται...!! Πρεπει να υπαρχει ενας στοιχειωδης επαγγελματισμος..σε οποια δουλεια κι αν κανει κανεις...ετσι χανει η κοπελα, χανει και το στουντιο, εγω παντως οχι...ενταξει σουπερ ειναι η κοπελα..αλλα στην αθηνα ζουμε...εψαξα και βρηκα αλλου σντιστοιχο σεξυ κοριτσι...αντι αυτοι να κανουν προσπαθειες να μας εχουν πελατες...θα τους κυνηγαμε εμεις?? Σιγα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
80€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Αυγ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
1.660
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Marcus77, Revlimit, sisax87 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2023
Δηλαδή για να καταλάβω . Εσυ από τις 12 μέχρι τις 17 πηγαινοερχόσουν για να σε δεχτεί το πορνίδιο ;
review reaction 3 claimain, Revlimit, Ψωλεκτωρ
25 Αυγούστου, 2023
Οχι φυσικα.. μου ειπε η υπηρεσια πως η κοπελα δεν ειχε ερθει..μετα οταν ξαναπηγα μου ειπε ειναι κλεισμενη με ραντεβου, ζητησα να μπω στο δωματιο και να τη περιμενω..μου ειπε δε γινεται να κατσω τοση ωρα..και ναι περιμενα καμια ωρα απ εξω...δεν εχω κατι με τη κοπελα, περασα ομορφα, αλλα με κουρασαν πολυ, τα παραπονα ειναι προς το μαγαζι! Και μην αποκαλεις ετσι καμια κοπελα που δουλευει ακομα και σε τετοιους χωρους...τα πραγματικα πορνιδια βρισκονται εξω απο τα μπουρδελα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2