Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 76 10
Sex Studio 124021
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πήγα προχθές να δω την καινούρια Αλεξάνδρα από Κολομβία με τις βυζάρες και πέρασα μαζί της....
1.60 ύψος το λέει και στην περιγραφή λατίνα με βυζάρες και μεγάλη κωλάρα και με πολλά τατού ακόμα και πάνω στις βυζάρες της..!
Σχετικά άγριο πρόσωπο με μάλλον ιθαγενικά λάτιν χαρακτηριστικά.. Μελαμψή, αλλά όχι πολλή μαύρη...
Την πήρα γιατί αυτό το κορμί με τέτοιες βυζάρες, αξίζει μια δοκιμή..!
Δεν μιλά σχεδόν καθόλου αγγλικά, οπότε η συνεννόηση είναι δύσκολη εκτός κι αν ξέρετε ισπανικά...
Και γενικά ήταν λίγο ξεπέτα η φάση, καθώς ήταν αρκετά βιαστική και πριν τελειώσω, σταμάτησε και σηκώθηκε και μου 'πε only 10 minutes..!
Το θέμα είναι ότι είμαι σχεδόν σίγουρος ότι πέρασαν το πολύ 7-8 λεπτά κι ούτε καν 10..!
Ελπίζω να αλλάξει συμπεριφορά σχετικά μ' αυτό και να μην είναι τόσο βιαστική, γιατί κατά τ' άλλα από εμφάνιση είναι πολλή καυλωτική με τα τατού και τις βυζάρες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2023
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
454
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 toymoii, Yatoputso

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2023
Ε, κλασσικα studio paradise... Αν δεν εισαι σουπερ γρηγορος και ευκολος... ουτε απεξω πρεπει να περασεις. Εγω πλεον δεν περναω ποτε. Το εχω μαθει το παραμυθι. Δεν ριχνουν ενα ξυλο στα κοριτσια τους γιαυτο...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1