Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 163 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αλις στο Ν.Ουρανου 6 κατω, το δωματιο γνωστη τακτικη πεντακαθαρο με ολα τα φρου φρου και αρωματα, πετσετα μεγαλη, ντουζακι και περιμενα το μιλφακι, η Αλις ειναι ενα ωραιο κοινο θα ελεγα μιλφακι της διπλανης πορτας, θα περασει δηλαδη απο διπλα σου απαρατηρητη, Ρουμανα δηλωνει, Ελληνικα απταιστα, στο δωματιο δεν βιαζεται, επιδερμιδα λευκη χωρις ουτε μια ραγαδα, την κανω καμια 35-40 χρονων, καστανοξανθο μαλι, κοιλιτσα να κρεμαει, βυζακια φυσικα ωραια αισθηση στην αφη με μικρη ρωγα και μικρο περιρωγιο στο χρωμα του σωματος, εκανε μπανιο μεσα στο δωματιο, προκαταρτικα μετρια σχεδον καθολου, πηρε πιπα αφου καθαρησε τον πουτσο με μουρομαντηλο, αλλα το μουνι της δεν το καθαρησε με μουρομαντηλο, τσιμπουσε ελαχιστα στην μυτη, οπως και ηταν ψιλοαξυριστη, η πιπα της διαρκειας, και μολις τελειωσε εκανε κινηση να ανοιξει καποτα, λογικα για αγονα, χωρις να την εχω γλυψει εγω, σταματησε και την επεσα στο γενικα ομορφο μουνακι της το οποιο δεν ηταν πεντακαθαρο αν και πλυθηκε μπροστα μου, δεν αφηνει πουτσοτριψιματα και βρωμικα ουτε κινηση για φιλια εκανε, αλλα ουτε και εγω τα επιδιωξα, φανηκε απο τις κινησεις της οτι αποφευγει τον γυμνο πουτσο και με το που μπηκε η καποτα το επαιξε λιγο καλητερα το παραμυθι, στο σεξ.?? σαν συζυγικο μεταμεσονυχτιο πηδημα που μωλις εβαλε τα παιδια για υπνο.... 3 στασεις κανονικα, αν και με ειχε απο την 1η που ανεβηκε πανω, κρατηθηκα και της τα εδωσα στα 4αρα βλεποντας απο τον καθρευτη τα φυσικα βυζακια της να κρεμανε ομορφα.
Γενικα απο ολη την ιστορια μου αφησε εντυπωση οτι ειναι καλη κοπελα απο το μπλα μπλα, κοπελα για γαμο δηλαδη, για 2η πληρωμη δεν το βλεπω...υψηλο το κοστος τον 70€ σε σχεση με αυτα που προσφερει σαν εμφανηση και μεσα στο δωματιο, αλλα το 70αρι ειναι τακτικη του καταστηματος οποτε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2023
Όνομα κοπέλας
Αλίς
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.276
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Random User 123, Milfomaniac, Blastbeat208 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού