Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 66 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειπα να την δοκιμάσω την κοπέλα, και εφόσον δεν υπήρχαν κριτικές για την συγκεκριμένη, θεώρησα πως επρεπε να υπάρχει.
Χτυπάω κουδούνι και μου παρουσιάζει την κοπέλα,
Μαυρουλα όμορφη με πολύ ωραίες αναλογίες στήθους και κωλου, ηλικιακά γύρω στα -25.
Μπαίνει στο δωμάτιο η κοπέλα και ξεντύνετε, βυζακι πολύ ωραίο 2,5αρι σφιχτό και στητό και υπέροχη κωλαρα σφιχτή και αυτή.
Ξεκίνησε με λιγα χαϊδέματα στο σώμα και στον φιλαράκο ενώ ρουφούσα τις ρογες της και ζουλουσα το στηθος της.
Πίπα αρκετά καλή μέτριας διαρκείας ούτε πολύ ούτε λίγο,
Πέρασμα πλαστικού και αυτή από πάνω, από κατω και στα τέσσερα όπου ήρθε και το τελος, βγάζει ωραίες χαμηλές κραυγές που μου αρεσουν περισσοτερο από κάτι φτιαχτά που ακούγονται μέχρι το διπλανό μαγαζί.
Το τελος ήρθε στα τέσσερα μέσα στο πλαστικό, χαρτάκι για σκούπισμα χαιρετούρες και σπιτι για ύπνο.
Η κοπέλα είναι πάρα πολυ καθαρη και νομιζω είναι από τις λιγες Μαυρούλες που θα περασεις καλα, διότι οι δυο προηγούμενες που έχω πάρει παλιά ηταν σκέτη αποτυχία.
Στα συν της είναι το νεαρό της ηλικίας, η διάθεση( ενταξει μην περιμένετε να είναι και γιουχου αλλά δεν σου βγάζει την ξινίλα και το άντε να τελειώνουμε που μου έβγαζαν οι άλλες δυο) καθώς και ότι είναι γενικά δεκτική
Στα κατά θα πω παλι το νεαρό της ηλικίας στην εμπειρία γιατί έχει ακομα να μάθει.
Δεν σου βγάζει ότι γουστάρει πολυ αυτο που κάνει αλλα δεν θα φύγεις παραπονεμένος ούτε θα σου πει για χρονο(σε εμενα τουλάχιστον)
Γενικά περασα πολυ καλα και θα προτιμηθεί συντομα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2023
Όνομα κοπέλας
Μόνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
60€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Caligularas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
583
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 savvass

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού