Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 74 10
Sex Studio 176426
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Προ καιρού είχα περάσει απ το συγκεκριμένο ίδρυμα. Για κακή μου τύχη το μωρό της βάρδιας είχε μεγάλα βυζια κι έτσι ενέδωσα. Η τατσα με ενημέρωσε ότι παίζουν προγράμματα από 20€ και βάλε. Τλσπ , επειδή το μωρό μου άρεσε είπα να χώσω ένα 60αρι για καλύτερα. Μεγάλα λάθος. Μπαίνω στο δωμάτιο πετσέτα και παντοφλιτσες δεν έπαιζαν. Οπότε μπάνιο γιοκ. Ευτυχώς ημουν πεντακάθαρος και αρωμαρισμενος.Τλσπ μετά από λίγο ήρθε η κοπέλα η οποία είναι νταρντανα με ωραία μεγάλα βυζια μελαχρινή με κατάλευκη επιδερμίδα. Μπαίνει μέσα όπου τη χαιρέτησα στη γλώσσα και ούτε μπήκε στον κόπο να μου απαντήσει. "Ωραία ξεκινήσαμε " σκέφτηκα.
Καθάρισμα του πουτσου με υγρό μαντηλάκια και πιπα ακαποτη. Από ένα σημείο κι έπειτα ουσιαστικά βαραγε μαλάκια τον πουτσο μου στο στόμα της με την ελπίδα να χυσω. Το πιο σπαστικό είναι ότι είχε καθίσει με τέτοιο τρόπο να μην μπορώ να πιάσω τα βυζια της. Κάνω λίγο πιο έτσι και κουνιόταν προκειμενου να μην εχω καμια επαφή με τα βυζομαπαλα.
Ε κάπου έλεος ρε παίδες.
Τλσπ αφού σταματάει την πιπα της είπα να έρθει από πάνω μου και τι κορυφαίο έκανε το γιδι; ενώ την πηδαγα και ήμουν από κάτω πάω λίγο να γλυψω τα βυζια και αυτή σηκώθηκε για να μην έχω επαφή.

Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Μετά από δύο λεπτά σταματάει και στήνεται στα 4 σαν να μου λέει "έλα χυσε να τελειωνουμε"
Της ξεκινάω ένα σκληρό σφυροκοπημα, όπου εκεί διαπίστωσα ότι ήταν τέρμα στο τζελ. Πάλι αποτυχία σκέφτηκα, επομένως τον έβγαλα τον έπαιξα και τελειωσα.
Συνοψιζοντας, η κοπέλα ενώ πληρώθηκε για υπηρεσια στούντιο ήταν χειρότερα και από φυλής.
Μπορεί να της μεταφέρθηκε ότι πλήρωσα μονο 20€ και οχι 60€ και να τα πήρε κρανίο ή μπορεί να περίμενε περίοδο ή μπορεί πολύ απλά να μην της άρεσε η φάτσα μου ή, ή ή πολλά ή.
Δώστε αλλού τα ωραία σας λεφτά παίδες , δεν αξίζει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Εύα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
60€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
6.167
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kavouras13, Johnstef, giorgiodelafuentes2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2023
Τι πρόγραμμα πήρες κ έδωσες 60 €?? 20+20 πιπα χωρις? Τα άλλα 20 γιατί? Για τα βυζια της που όπως λες ειναι μεγάλου μεγέθους???
09 Αυγούστου, 2023
Arxontas tou skotous

Έδωσα τα 60€ για ακα στοματικό και για να μην έχω υπηρεσίες μπουρδελου (αφου υποτιθεται στα 60 θα ειχα και 2 εκτονωσεις) και τελικά έλαβα κακές υπηρεσίες μπουρδελου.
09 Αυγούστου, 2023
Είναι η ίδια Ευα που δουλεύει Φωκαιας 13 & Λιοσίων 73? Η περιγραφη του σωματότυπου μοιάζει πολυ
review reaction 1 Tsarkalakos, tepes
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3