Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 38 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αυγουστιατικη περαντζαδα Στη Λάρισα μετα απο πολυ καιρό και δεν μπορούσα να μν περασω απο το γνωστό σπιτάκι της σουλας παω μπενω ερχετε ενας ευγενικος Τσάτσος μου λέει καλησπέρα εχω την Αγγελική λες πια την γνωστη μου λέει περιμενε να τη δεις και εκηνη τη στιγμή ακούω τη μελαχρινη καυλα να ερχετε μπενει στο σαλονη πιο όμορφη απο ποτε με ενα τέλειο μαύρισμα και ενα απίστευτο χαμόγελο μου λέει θα περάσεις πριν καν ακούσω πρόγραμμα απανταω εννοείτε αφου την είχα ξανα πάρει μπενω δωμάτιο για ντουζάκι λογο ζεστης και μετα απο λιγο ερχετε και η κοπέλα μες στη καυλα με πολύ καλη διάθεση και πάντα χαμογελαστή.. αρχίσαμε τα προκαταρτικα και κόντευε να χυσω μονο απο το αγκιγμα της τη ξαπλώνω στο πλαι της σηκώνω το ενα ποδι και άρχισα να μπενω μεσα της η αίσθηση ηταν πολυ φανταστηκη είχα κωλησει πανω της και ένιωθα τη καυλα της μετα την γιρηζω μπρούμυτα και και έτσι σηνεχισα απο πανω της καθώς τη φυλουσα στο λαιμό και εκεί τελιωσα η κοπέλα αξίζει με το παραπανω τρελή καυλα θα ξανα ερθω της ψιθύρισα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 04, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αγγελική
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
60€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Giorgos larisa
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
30
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού