Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 79 10
Sex Studio 128247
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εμμανουελα η μιλφαρα, μεταγραφη στο παρανταιζ, λεει την εκλεψε το αφεντικο απο το λαςβεγκας, την λαχταρουσα απο τοτε στο λαςβεγκας να την βρω, μιας και ειχα περασει καλα μαζι της στο παρελθον, ξανθια ψιλη μιλφαρα καλοστεκουμενη με σιλικονατες βυζαρες, συνηθως ειναι ολογυμνη στην υποδοχη, η συναντηση εξελιχθηκε σε μετρια προς κακη συνευρεση, δεν εκανε σχεδον τιποτα για να με φτιαξει, βαριοταν κυριολεκτικα, ηρθε στο δωματιο τελειως γυμνη, το στομα της μυριζε...πουτσιλα απο τον προηγουμενο.!!! ...το μουνι της ευτηχως καθαρο, αλλα μπανιερα μπεναν τρενα δεν καταλαβαινα τοιχο.... καθοταν και την γαμουσα και με κοιτουσε με ενα βοιδισιο βλεμα που σου ριχνει το ηθικο και αλλα πραγματα, αφου σαρμαδιασα, την φραπεδιασα με το ζορι να μην παει χαμενο το 70αρι. Αυτα ειναι....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2023
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.338
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 Johnny Red2, Tiger Ver., Blastbeat208 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2023
Να σου πω κάτι για να καταλάβεις που δεν βρίσκεις ποτε τοίχο έχεις πάρα πολύ λεπτό πέος είναι περίπου όσο ένα δάχτυλο δε φταίνε κοπέλες.Κι αν κάτι σου μυρίζει και κάθεσαι τότε έχεις μεγάλο πρόβλημα.
review reaction 3 Johnny Red2
06 Αυγούστου, 2023
Ούρσουλα να έρθω εγώ μωρό μου που έχω χοντρό πέος να έχεις γατισιο βλέμμα?
review reaction 3 Johnny Red2
06 Αυγούστου, 2023
Προσδιορισε το δαχτυλο, οριζοντια ή καθετα.??? Να ξερω δηλαδης....τοσο καιρο προσπαθω και τοιχο δεν βρησκω....
βοηθησε με Ουρσουλα.!!!
review reaction 3 Johnny Red2
27 Νοεμβρίου, 2023
Πιο αφεντικο ρε φιλε η Τζεση που δουλευε παλια στα Παρανταις και αυτη απο Βουλγαρια ειναι και την εφερε εκει, το αφεντικο μπορει να μην την ξερει κιολας!
review reaction 1 Johnny Red2
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4