Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 162000
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέρασα με τη Τζένη για τέταρτη φορά αν δεν κάνω λάθος. Αξίζει άλλη μια κριτική αυτό το κορίτσι.
Η τσατσά αγενής για άλλη μια φορά, με το που μπήκα μουρμούριζε μέσα απ’ τα ούλα όλο οι ίδιοι και οι ίδιοι, μετά άρχισε το ποίημα από 40 ξεκινάμε αν θέλεις. Θα έφευγα, αλλά επειδή με είχε νευριάσει η Έλενα-Ραισα στο Νικ. Ουρανού 26 ήθελα κάτι σίγουρο και τα υπόλοιπα στανταράκια μου έλειπαν. Θα περάσω της λέω, έχω περάσει 3 φορές με την κοπέλα γιατί μου μιλάς έτσι. Κατάπιε τη γλώσσα της μετά. Της δίνω τα 70 € για 69, μου δίνει πετσέτα και μου λέει σε ποιο δωμάτιο να πάω. Έτσι λειτουργεί αυτή.
Κάνω ντουζ και μετά από λίγο έρχεται το μωρό. Την έχω περιγράψει σε προηγούμενη κριτική. Με ρώτησε πού χάθηκα και της λέω η υπηρεσία σου δε μου μιλάει καλά γι αυτό έχω καιρό να έρθω.
Πάντα έτσι είναι αυτή μου απαντάει.
Ξεκινήσαμε με 69, όπου καύλωσε πολύ και είχε σπασμούς. Κάναμε 3 στάσεις cowgirl, ιεραποστολικό και στα τέσσερα, όπου ζητούσε δυνατό σφυροκόπημα.
Τελείωσα με μαλακία ενώ έγλειφα τα βυζιά της και μου έδινε φιλιά στο λαιμό. Με φίλησε σταυρωτά κι έφυγε.
Εξαιρετική και ευδιάθετη καθ όλη τη διάρκεια για άλλη μια φορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2023
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
267
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dokimazo, Karaman 7, Milfomaniac

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού