Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 453776
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λίγα λόγια και περιεκτικά.

Η Βίκυ είναι μια όμορφη ξανθια,μετρίου αναστηματος κοπέλα με τεράστιες ,πολύ καλές στην αφή βυζαρες..
Έδωσα το πορτοκαλί εισιτήριο και πέρασα στο πεντακάθαρο δωμάτιο, με παντοφλιτσες και πετσετουλα.
Μετά από λίγο ήρθε το μωρό.
Μου έβαλε τις βυζαρες στη μούρη για άρμεγμα. Μετά από το άρμεγμα και αφού το καυλι έγινε πέτρα, Πέρασμα σκουφου και πολύ καλή πιπα με κοίταγμα στα μάτια. Το κορίτσι έδωσε πόνο στο τσιμπουκι (αν ήμουν φυλής θα εχυνα στην πιπα). Μετά από κάνα πεντάλεπτο με ρώτησε τι στάση θέλω κι έτσι την έβαλα από πάνω για να αρμέγω τα βυζια. Αφού ήμουν έτοιμος να χυσω, τη σταμάτησα για να την βάλω στα 4 να απολαύσω το χυσιμο κατι που το μωρό το κατάλαβε και μου λέει "θες στα 4;"
Αφού την έβαλα στα 4 ,εχυσα αυτοκρατορικα πιάνοντας τα υπέροχα βυζομπαλα.
Σε γενικές γραμμές για στούντιο ,από άποψη συμπεριφοράς, δεν την λες φόλα,αν κι έχω συναντήσει και καλύτερες.
Από άποψη εμφάνισης είναι μια "πουτανα ".
Αν και είμαι αγαπούλας που μ αρέσουν τα γουτσου -γουτσου και οι γλύκες, η κοπέλα μου έβγαλε αλλά ένστικτα.
Ειναι Μια πουτανα που θες να κάνεις "βρωμιές " μαζί της να βγάλεις τον αμαρτωλό εαυτό σου και να γυρίσεις ξαλάφρωμενος στη ζωή σου.
Μπράβο στον κοριτσαρο. Αν και τυπικό το πρόγραμμα,Έφυγα ξαλαφρωμενος και νιώθοντας υπέροχα, παρόλο που δεν ήταν καμιά τεράστια συνεδρία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2023
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
6.131
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 info@123, maradona7, giorgiodelafuentes2

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2023
Αγαπητέ συναγωνιστ, χαίρομαι για την κριτική διότι από τις φωτογραφίες της Βίκυς κάτι μου έκανε κλικ. Αλλά αγχώνομαι μήπως είναι τρανς, επειδή διαβάζω είναι από Ταϊλάνδη. Εσύ παρατήρησες τίποτα ύποπτο;
18 Αυγούστου, 2023
Όχι και Trans φίλε Apeiros1234.
Υπερβολικό μου φαίνεται.
Μια χαρά γατάκι είδε η κοπέλα.
review reaction 1 Apeiros1234
18 Αυγούστου, 2023
Ευχαριστώ πολύ. Είχα άγχος η αλήθεια είναι
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3