Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 116 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 441772
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωινό με πολλή ζέστη και ακόμα περισσότερες καυλες.Μπαίνω λίγο να χαζέψω βάρδιες κοριτσιών και μπαίνω κηφισου 30.Τίποτα το αξιόλογο οποτε λέω θα χει τραμπάρει τα κορίτσια με το αντίστοιχο στο νούμερο 60.όντως αυτό είχε συμβεί οποτε βλέπω αυτα π θέλω και ξεκινάω.3 κορίτσια εκεί η Ιζαμπέλα που εχω ξαναπάρει κ ήταν ήδη σε δωμάτιο (πολυ καλη και μουναρα) η κριστιν (μελαχρινό άλογο) και η Αντριάνα.Μπαίνω με την τριτη κοπέλα Γιατι με καυλωσε με το που την είδα.Ψηλή,μελαχρινή με μοντέλε αναλογίες,όμορφο πρόσωπο,μικρό στητό στήθος,λεπτή μεσουλα και θεϊκό κωλο.Εδώ να πω πως η συγκεκριμένη αλυσίδα φέρνει ως επι το πλείστον μουναρες,πολυ εντυπωσιακές κοπέλες.Μπαίνει μέσα το κοριτσι,αρκετά λυμένη και ξεκινάει μια τρομερή πίπα.Ειλικρινά καλλιτέχνης με την γλώσσα,γουστάρει να γλύφει με πολυ σάλιο,παραλίγο να της τα δώσω εκεί.Δεν μπορούσα όμως να παραβλέψω τον τέλειο πάτο της ετσι την γύρισα στα 4 όπου και κατέθεσα στο λάστιχο.Στο σεξ μου τα χάλασε λίγο Γιατι προσπαθεί να κλέψει στα στησίματα της,μάλλον φοβάται μην την ξεπατώσουν (Γιατι αυτό σου βγαίνει όταν έχεις ένα τέτοιο μουνι στα γόνατα.Σίγουρα θα πήγαινα ξανά για την πίπα της και την αίσθηση να γαμας ένα τέτοιο κοριτσι,θα την δοκίμαζα σε άλλη στάση για να μην της αφήσω περιθώρια κλεψιάς ?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 30, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Adrianna
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
257
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Ilovecg, Constantinos27 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2023
Έτσι ήταν στην αρχή το μασάζ στα @ όταν πιπωνε
review reaction 1 Johnny Red2
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1