Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824410
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές. Θα γράψω την κριτική μου για την σημερινή επίσκεψη στο μαγαζί, στο οποία δούλευε η Εύα, την οποία από καιρό ήθελα να πάρω. Η κοπέλα είναι Ελληνίδα, κατάγεται από την Καλαμάτα όπως μου είπε και δεν πρέπει να είναι πάνω από 25 χρονών. Μπορεί με μια πρώτη ματιά να μην σε γεμίζει με την εμφάνισή της, όμως στο δωμάτιο είναι σκέτη καύλα! Από πρόγραμμα πήρα λίγο απ' όλα και πιο συγκεκριμένα πήρα απλό, μασάζ, ποδολαγνεία και ισπανικό. Η τιμή 80 € για τις υπηρεσίες της. Μπαίνοντας στο δωμάτιο όλο νάζι ξεκινήσαμε με εκείνη να μου κάνει μασάζ, βάζοντάς μου κρέμα στην πλάτη, μιλάμε άπαιχτη η κοπέλα. Έπειτα περάσαμε στο ισπανικό όπου έτριβα το πουλί μου στα υπέροχα βυζιά της. Μετά συνεχίσαμε με ποδολαγνεία όπου έτριβε με πάρα πολύ μεγάλη ευχαρίστηση τόσο το πέος μου, όσο και το σώμα μου απ' την μέση και πάνω ενώ κάποιες στιγμές της έγλειφα με πολύ πάθος τις πατουσίτσες της, όπως με είχε κατακαυλώσει. Στην συνέχεια μου πήρε μια υπέροχη λυσασμένη πίπα, ενώ πότε πότε μου τραβούσε και μαλακία για να με φτιάξει ακόμα περισσότερο. Αφού είχα πετρώσει πάρα πολύ και για να μην τελειώσω, της ζήτησα να έρθει από πάνω μου για να συνεχίσουμε και μετά από κανα δίλεπτο απόθεσα το καυτό μου σπέρμα μέσα της. Η εμπειρία μου με την συγκεκριμένη κοπέλα ήταν πάρα πολύ ωραία. Στο πρόσωπο φαίνεται γλυκίκατη, ενώ στο δωμάτιο γίνεται πρόστυχη (με την καλή έννοια πάντα για να μην παρεξηγιόμαστε). Τελειώνοντας να πω ότι όσοι δεν έχετε πάει μαζί της χάνετε, αξίζει να την επισκεφθείτε, θα περάσετε πάρα πολύ καλά. Να' στε καλά όλοι σας!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2009
Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
10
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού