Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367718
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ισως να ειναι η πρωτη κριτικη που δεν ειναι και τοσο θετικη για την Αννα και να με "μαυρισετε", ομως επειδη πιστευω οτι πρεπει να γραφουμε την αλήθεια για το πως πραγματικα περασαμε, θα το κανω.....



Ας παρουμε τα πραγματα απο την αρχη:



Τελος βαρδιας Σαββατου και ως εκ θαυματος μονο δυο συναγωνιστες περιμεναν στο σαλονι, και τα δυο δωματια ηταν γεματα.

"Ειναι η ευκαρια μου" σκεφτηκα και περιμενα.



Στα 4 λεπτα με το ρολοι βγαινει απο το 1ο δωματιο. Δεν κρατησε παραπανω χρονος και το δευτερο δωματιο και βγηκε.

Περασα στο δωματιο. Κατωτερο αυτου που συνηθως πηγαινω. Χωρις ντουσιερα και χωρις μωρομαντηλα, με νιπτηρα βεβαια και καθαρο κατα τα αλλα.



Ερχεται η Αννα. Με ενα πολυ παθιαρικο "hello baby" με χαιρεταει.

Να υπενθυμισω οτι την Αννα την πρωτοσυναντησα στο ντελλο της Διδυμου στις αρχες Αυγουστου.

Εντυπωση μου εκανε που με θυμηθηκε λεγοντας μου οτι με εχει ξανασυναντησει.

Αφου τελειωσαμε την κουβεντα αρχισε το "ψητο"

Χωρις καθόλου μα καθόλου προκαταρκτικα, αρχισε το γλυψαρχισι.Αρκετα βιαστικη θα ελεγα, εβαλε τον σκουφο και αρχισε το στοματικο, χρησιμοποιοντας πιο πολυ τα χερια και λιγοτερο το στομα, βγαζοντας ταυοτοχρονα προσποιητα βογγητα (δεν ειχα την απαιτηση βεβαια να ειναι αληθινα)

Ξεκινησαμε με ιππασια. Πολυ γρηγορος ρυθμος απο μερους της, με συνεχεια των βογγητων.Συντομα σχετικα, το γυρισαμε στα 4 με δικη της πρωτοβουλια.

Της ζητησα ιεραποστολικο, κατι που δεν αρνηθηκε.

Δεν ειχε περασει αρκετος χρονος παραμονης μου στο δωματιο και μου "πεταξε" : Finish baby, come on finish (τελειωνε μωρο μου, αντε τελειωνε)....

Με ξενερωσε ειναι η αληθεια.Συνεχισα το σφυροκοπημα, αλλα την εβλεπα πο ψιλοδυσανασχετουσε.

Τελειωσαμε με hand-jοb και μινι πιπα με ελαφρυ γλυψιμο στα @@κια.

Ζητημα να εκατσα 10 λεπτα στο δωματιο.



Εντυπωση μου εκανε οτι φευγοντας μου ζητησε συγνωμη, λεγονατς μου πως ημουν το τελευταιο ραντεβου για την ημερα και ηταν κουρασμενη (στα Αγγλικα)



Αναμφισβητητα ειναι μια πολυ ωραια κοπελα.Ειχα την ατυχια να την πετυχω στο τελος μιας πολυ κουραστικης βαρδιας, απ΄οσο εμαθα αργοτερα και δυστυχως για μενα ηταν κατω του αναμενομενου.

Ομως ανθρωπος ειναι και αυτη και εχει το δικαιωμα μιας κακιάς παρουσίας.

Δεν ξερω, ισως να ειμαι και εγω πλεον πολυ απαιτητικος.Την κατανοώ.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα η Σέρβα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού