Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157547
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η κριτική αναφέρεται σε κατάθεση που έγινε πριν λίγο καιρό.
Δράμα λοιπόν και δεν αναφέρομαι στην γνωστή καλτ πόλη του Βορρά αλλά στην κολομπιάνα Μπέλα. Εμφανισιακά είναι πολύ δυνατό μουνί. Μαυρούλα, καβλόφατσα με φτιαγμένα χείλη, γυμνασμένο μπουτόκωλο, στήθος 2+ ελαφρώς πεσμένο και ένα κλικ νερουλό.
Στο δωμάτιο τέρμα αμήχανη, κάτι μου έλεγε στα ισπανικά, έκανα να βγάλω κινητό να το μεταφράσουμε όχι μου δείχνει να το βάλω μέσα. Για να συντομεύουμε, προκαταρκτικά μηδέν, δεν θέλει να την πολυαγγίζεις και το δείχνει με τρόπο, δεν θέλει να αγγίζει τον πελάτη Money Mouth και περνάει καπότα σε πεσμένη πούτσα.
Δυνατό, βαθύ τσιμπούκι όπου δέχτηκε και σχετικό mouthfuck. Στο σεξ τρεις στάσεις. Στα ΤΕΣΣΕΡΑ όπου κολλούσε τέρμα πίσω ώστε να μην μπορώ να κάνω μεγάλη κίνηση. Αυτή από πάνω που χτυπήθηκε με υπερβολική δύναμη μέχρι να μου πέσει και ιεραποστολικά με διάφορες παραλλαγές με άθλιες θέσεις που δυσκόλευαν την κατάσταση. Σε όλη την διάρκεια έλεγε διάφορα στα ισπανικά που μόνο αυτή καταλάβαινε. Μόλις έχυσα, τσέκαρε την καπότα να δει αν έσπασε και αφού άρχισε να μιλάει πάλι ισπανικά μόνη της, την έκανε από το δωμάτιο.
Φεύγοντας τα είπα με την τσατσά, υπάρχει και πρόγραμμα μιας ωρας στα 150 ευρώ με τζακούζι, κωλογαμήσι, χυσορούφηγμα και 2 καταθέσεις!
Πεταμένα λεφτά, χίλιες φορές να έφτιαχνα τουρσί με την τσατσά με βότκες και να βρίζαμε στα ρώσικα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2023
Όνομα κοπέλας
Μπέλα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.500
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, argyrotoxos, savvass και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2023
Μακρυά από τριτοκοσμικές...
04 Ιουλίου, 2023
@argyrotoxos
Μακρυά αλλά είναι κάτι καβλάρες αυτές που στο τέλος το δίνεις!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2