Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 202 10
Sex Studio 300002
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Παρασκευή βραδάκι, η γκόμενα δεν ήρθε σπίτι και αποφάσισα να το ρίξω λίγο έξω...ξεκινώ να πάω Ιπποκράτους 144, αφού διάβασα καλά λόγια και προπάντων ότι οι κοπέλες δε βιάζονται αφού δε μπορώ τις βιασύνες...έχω συνηθίσει αλλιώς και δεν είμαι πια 18 χρονών να θέλω απλά να τον χώσω κάπου στα γρήγορα

Κλειστό το εν λόγω μαγαζί και για να μη τα πολυλογώ, κατέληξα μετά από μία μίνι τσάρκα σε στούντιο στη Βριλησσού 46....ευγενής αρχικά η τσατσά, με καλοσώρισε, μπήκε μέσα η κοπέλα να τη δω, ωραίο ξανθό μουνάκι, με λίγα πιασίματα στο κώλο αλλά δε γαμιέται λέω, δε πάω σπίτι άσφαιρος. Τρώγεται.

Περιμένω λοιπόν σε ένα ψιλομέτριο δωμάτιο και έρχεται η κοπέλα. Σάντρα μου λέει κτλ, Γερμανίδα και δυστυχώς το χειρότερο γαμήσι της ζωής μου...η γκόμενα από το πρώτο δευτερόλεπτο βιαζόταν, της είπα να κάτσει από πάνω αρχικά και κάθησε 1 λεπτό (!!!) διότι λέει "θα κουραζόταν" (δε μίλαγε γρι ελληνικά)...γενικώς συμμετοχή μηδέν, καμία κλασσική επαγγελματική προσποίηση...η πίπα αρχικά ήταν μετριότατη, παίρνω καλύτερη πίπα στον εαυτό μου...

Με αυτά και μ'αυτά, πού να χύσω ρε παιδιά, είχα ξενερώσει από τη ζωή μου....λες και γαμούσα πλαστική κούκλα ήταν, ΤΟΣΟ ΞΕΝΕΡΩΤΗ...

Πέταξα 50 Ευρώ εκείνο το βράδυ, δε γαμιέται, αλλά προφυλάσσω συναγωνιστές από τη φόλα...μακριά από αυτή τη καριόλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2007
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού