Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 36 10
Sex Studio 54740
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οπως και ο τιτλος,μετα απο σχεδον 1 χρονο ξαναεπισκεφτηκα την καρινα.Και ο μονος λογος ειναι το τσιμπουκι της.Περσι την τελευταια φορα οταν μπηκα,την στιγμη που ηταν να αδιασω με cim με αδιασε με μαλακια με τα φλοκια στο σωμα μου λεγοντας εκεινη την στιγμη οτι δεν κανει πλεον cim.Και αυτο με εξαγριωσε και εγραψα ασχημα για την κορινα και μετα αρνιοταν να με παρει.Ομως οσα δεν διορθωνει η στιγμη τα διορθωνει ο χρονος και αφου δοθηκαν εξηγησεις και διορθωθηκαν οι παρεξηγησεις,με δεχτηκε ξανα.Παιδια εγω ειμαι λατρης της βαθιας πιπας και ανελεητου γαμησιου στο στομα.Η καρινα σε αυτον το τομεα παιζει μπαλα μονη της.Δεν υπαρχει αλλη κοπελλα που κανει τετοιο mouthfuck.Στα 20 λεπτα που ειμαι μεσα,τα 15 ειναι ανελεητο γαμησι στο στομα της σε ολες τις στασεις και με τα ηχητικα εφε σλουρπ σλουρπ και ρεψιματα οταν ο πουτσος ακουμπα το λαρυγγι της,η γκαυλα ειναι θεικη.Γαμησι δυο στασεις,μια πανω αυτη και ιεροαποστολικη οπου δεν γαμας εσυ αλλα αυτη γαμα εσενα.Αντεχει το γαμησι και επειδη ειμαι καποιας ηλικιας δεν μπορω να ακολουθησω σε αυτον τον ρυθμο,εξαλου εγω παω μονο για το τσιμπουκι της.Επισης η τσατσα που ολοι εχουν πει οτι ειναι αστερι και θα γουσταραν να την φυστικωσουν,εδιωχνε διακριτικα ολους τους μελαμψους που εισερχονταν στον οικο και με λιγα λογια,πακια αυγανια και λοιπα λοιμα δεν τους δεχονταν.Επισης με ειπε οτι μεγαλοι πια δεν ερχονται παρα μονο πιτσιρικια.Την εξηγησα οτι φταιει η κατασταση η σημερινη οπου ολες ειναι κομοδινα γριες και θειες που κομοδινιαζουν και οι λατινες που γεμισαμε ειναι ολες κομοδινα.Οι παλιοι πλεον δεν τρωνε παπα για αυτο και δεν τους βλεπις πια.Τεσπα οταν θαχω γκαυλες ,μονο στην καρινα για το θεικο της μπουκωμα και ας χυνω πλεον στα βυζια της και οχι μεσα στο ζεστο της στομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2023
Όνομα κοπέλας
Καρινα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
doggifuck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
411
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 patsav0, cantona81, nik1111 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού