Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 223 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρώτη φορά επίσκεψη στο studio στη Λυκόβρυση πρωινή βάρδια φτάνω εκυ κατά τις εντακα αφότου είχε προηγηθεί έξοδος με φίλους και μετά άραγμα για ώρες , φτάνω απέξω χτυπάω κουδούνι μου άνοιξη τσα2 ευγενεστατη μου λέει το πρόγραμμα περνώ απλό των 50 για 15' περιμένω μερικά λεπτά σαλόνι και έρχονται δύο κοπέλες μια κοκκινομάλλα με μεγάλα μπαλκόνια και η μαργκο ξανθιά μιλφ με πολύ όμορφο γυμνασμένο σώμα διαλέγω την μαργγο μιας και ήταν πρώτη μου φορά με γυναίκα και ήθελα κατι ποιο φυσικό περνάω δωμάτιο ενθουσιασμός περιμενω δύο λεπτά το δωμάτιο καθαρό περιποιημένο έρχεται μέσα η κοπέλα και αρχίζει να συστήνεται και να δημιουργεί ατμόσφαιρα ξαπλώνω και αρχίζει να τον τρίβει στα βυζια της μετά από λίγο μου περνάει προφυλακτικό με το στόμα της και αρχίζει δυνατό και καλό στοματικό της λέω να κάτσει επάνω μου και αρχίζω να πιπίλαω τα όμορφα τις στηθη μετά από λίγο τις λέω να γυρίσει σε ντογκι και αρχίζουμε το γ*μιση πολύ δοτική και σεξι τελιοσα σε 5 λεπτά γιατί δεν ήξερα ήταν πρώτη μου φορά και διαζομουν μην χτυπήσει η τσα2 θα το συνιστούσα και σε άλλους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 1970
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Margo
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studiakias99, giorgiodelafuentes2, sisax87 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2023
Εύγε νεαρέ! Άξιος! Και τώρα που ξεκίνησες, μην το παρατήσεις. Δώστου να καταλάβει!
03 Ιουνίου, 2023
Woopsie καλά του λες μη πάει μια φορά και τέλος να πατήσει και 70 και 100 φορές,ο πληρωμένος έρωτας είναι μια λύση για τους άντρες ώστε να μη ασχολούνται καν με τις Ελληνίδες έξω και να τρώνε Χ.
S
Studiakias99
03 Ιουνίου, 2023
Καλή αρχή αδερφέ και προχωρα δυναμικά
S
Studiakias99
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3