Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 368070
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Μιχαέλα την γουστάρω πολύ. Γιά μένα είναι η κορυφή της έννοιας "ΚΑΒΛΟΠΟΥΤΑΝΟ" και γουστάρω τρελλά τα γαμήσια μαζί της. Τώρα, Χημεία είναι? Φυσική είναι? Θρησκευτικά είναι? Δε ξέρω τί είναι, αυτό που ξέρω είναι πως γαμιώμαστε καταπληκτικά και πως φεύγω άδειος, ανακουφισμένος και καταφχαριστημένος. Έτσι κι'έγινε και σήμερα. Πριν λίγο έφυγα. Το μελαχροινό κοντοπούτανο τα κάνει όλα και συμφέρει και κατά την γνώμη μου, είναι ένα κλικ παρακάτω από την Σέρβα, την οποία γάμησα με την ψυχή στο στόμα και μιά Μεραρχία απ'έξω να περιμένει. Και με την Μιχέλα περίμενα τρεις συναγωνιστές, αλλά άλλο η αναμονή σράντα λεπτών και άλλο η ουρά του Ι.Κ.Α.. Πρόγραμμα μισής ωρίτσας περίπου, με φουλ κομφόρ, αλλά ένα εικοσάλεπτο άντεξα. Πίπα, γλυφομούνι, 69, ιεραπόστολο, πισωκολλητό, πλάγιο πισωκολλητό, κλασσικό στήσιμο στα 4 και εισχώρηση των στρατευμάτων από τα νότα, κατάθεση εντός ολίγων λεπτών. Και φωνούλες, και πονηρά γελάκια και απ'όλα τα καλά του Αβραάμ και του Ισαάκ. Θα την ξανατιμήσω πάλι και πάλι , διότι η κοπέλλα, μάλλον μετά τις κριτικές των συναγωνιστών περί κακής συμπεριφοράς, έβαλε στόχο την κορυφή. Δύσκολο μεν, αλλά όχι ακατόρθωτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2009
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού