Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177078
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεν θα έγραφα κριτική, αλλά αφορμή υπήρξαν κάποια σημεία των προηγουμένων κριτικών συναγωνιστών, τα οποία θα ήθελα να τονίσω μέσω της δικής μου. Επισκεψη -συστημένη- κατά τις 1μιση μετά τα μεσάνυχτα. Γνώριζα ότι θα ήταν η Λίντα και για αυτό πήγα καρφωτός. Στο σαλόνι, παρόλο που η ευγενική τσατσά δεν με έιχε ξαναδεί, μου μιλούσε σαν να πήγα άλλες 3 φορες μέσα σε 2 ώρες... (?) Η Λίντα πάλι, δεν πρόλαβε να βγει από το διάδρομο, και ΓΥΡΙΣΕ στη κουζίνα λέγοντας ότι "Αυτός είναι πάλι? Αφού δε μπαίνει...". Παρόλα αυτά, και παρά την απορία μου, μπήκα στο δωμάτιο με το απλό πρόγραμμα των 50. Μετά από 10 λεπτά ήρθε και η Λίντα. Δυναμική, στο 1,70, με άτυχη προσπάθεια να φτιάξει σπαστό μαλλί, βυζόμπαλα ενισχυμένα και άκρως επιθετική. Γνωστή στους γνώστες. Σαφώς και δεν είδα ξεκάθαρα το πρόσωπό της... πάλι. Μου φοράει καπότα στο δάχτυλο και το ζητάει στο κώλο. Παράλληλα σε θέση 69 με πιπώνει άγρια και αρκετά ποιοτικά. Όταν ανέβηκε από πάνω, έκατσε ΑΝΑΠΟΔΑ. Στο επόμενο σετ γύρισε στα 4. Εκεί και τελειώσαμε, μια πολύ όμορφη εμπειρία για άλλη μια φορά. Αλλά... θεωρόντας ότι με πρόσβαλε που δεν βγήκε να τη δω καλά, μου αλλάζει τη καπότα αμέσως και με πλακώνει στη πίπα για να με ξανασηκώσει(?!). Μόλις ξεπερνάω την ευχάριστη έκπληξη, και σαφώς κουρασμένος λόγω μεγάλης ημέρας και ώρας, της ζητάω να με αφήσει και την ευχαριστώ και τα λοιπά. Τότε με πιάνει και με βάζει κάτω και με αρχίζει στο μασάζ!!! Μετά από 2 λεπτά καταλαβαίνει ότι τη βλέπω από το καθρέπτη και με γυρίζει για να ΜΗΝ βλέπω. 10 λεπτά αργότερα και λιωμένος από τη περιποίηση με άφησε να ηρεμήσω. Σαφώς VFM αλλά ένα μεγάλο ερώτημα πλανάται: Γιατί να μην πρέπει να τη δούμε? Συνίσταται σαφώς για τις υπηρεσίες της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2009
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
0
Πόντοι:
2.067
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού