Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 73 10
Sex Studio 136777
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οι φωτογραφίες της στον γνωστό ιστότοπο με είχαν ψήσει παρόλο που δεν φαίνεται το πρόσωπο, οπότε έκανα μια καταδρομική για να δω από κοντά. Στην βάρδια ήταν δυο λατίνες, η Λάουρα και η κολομβιάνα Σκάρλετ. Και οι δύο με φοβερά σώματα αλλά προτίμησα την Σκάρλετ λόγω διχτυωτών, σώματος και προσωπάρας που εμένα μου θύμισε αρκετά την Πενέλοπε Κρουζ. Ήρθε στο δωμάτιο πολύ ευδιάθετη και πήγε να αφαιρέσει τα διχτυωτά γάντια αλλά την σταμάτησα. Έχει μικρό στήθος με πήρσινγκ και στις δυο ρόγες. Σώμα χωρίς τατού, δέρμα εξαίσιο. Γύρισε κατευθείαν σε 69 χωρίς να έχει βγάλει το στριγκάκι και παραλίγο να πάθω εγκεφαλικό. Με χάιδεψε αρκετά και στη συνέχεια αφαίρεσε το στριγκάκι, μου πάστωσε το χέρι με λιπαντικό και με έβαλε να της τρίβω το μουνάκι. Την άλειψα κι εγω παντού και έτριβα την κλειτορίδα της και γυρω γυρω από την πεντακάθαρη και πανέμορφη κωλοτρυπούλα της. Μετά με καβάλησε, είναι πολύ στενή και η αίσθηση ήταν υπέροχη. Εκεί έκλεψα και κάνα δυο φιλάκια επιφανειακά. Το τέλος ήταν προδιαγεγραμμένο με τέτοιον κορίτσαρο. Αφού σκουπιστήκαμε και πλυθήκαμε που είπε στα ίσια αν μπορώ να της δώσω τιπ. Έκανα τον χαζό και της είπα τι είναι το τιπ; Μου λέει 5 ευρώ. Της είπα next time και αποχώρησα πολύ ικανοποιημένος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 21, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σκάρλετ
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.854
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Yatoputso, giorgiodelafuentes2 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού