Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 344 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 263327
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σαββατόβραδο και περί ώραν 12.00 νυχτερινήν, έχοντας ελευθέρας για νυχτερινή κραιπάλη είπα να αρχίσω την νώχτα μου με μία επίσκεψη στο ίδρυμα του Παραδείσου, έτσι για να βλέπω τα πράγματα την υπόλοιπη νύχτα με άλλο μάτι... Σύμφωνα με το πρόγραμμα υπηρεσία η Νίκη, για την οποία έχω ακούσει πολύ καλά λόγια από συναγωνιστές και η οποία έχει αποσπάσει καλές κριτικές. Ανέβηκα στον 1ο οροφο του ιδρύματος(αφού πρώτα έφτυσα τα αρ..δια μου στην θέα του γραφείου κηδειών, μην γελάτε συναγωνιστές είναι άριστη συνταγή), όπου με υποδέχθηκε η ευγενέστατη τσατσά Ανέτα, γνωστή από προηγούμενες επισκέψεις μου. Η βραδυνή βάρδια μόλις είχε αρχίσει και δεν υπήρχε συνωστισμός ακόμη (από ότι κατάλαβα θα ήμουν ο δεύτερος της βραδιάς για την θεραπαίνιδα). Επειδή το γοργόν και χάριν έχει πέρασα στο δωμάτιο (έχοντας ήδη μπανιαριστεί και παρφουμαριστεί πρίν την νυχτερινή έξοδο) και εντός ολίγου εμφανίστηκε η θεραπαίνιδα. Συζητησούλα περί ανέμων και υδάτων επί 5λεπτο περίπου, και ο αγώνας άρχισε.. Η Νίκη με περισή χάρη άρχισε την περιποίηση του δόρατος, με μία αρχοντική και δεόντως βαθιά πίπα διαρκείας... μμμμ το δόρυ λές και ήταν κεραία σηκωνόταν.. συνέχισε συνέχισε... φτάνοντας το μέγεθος σε ύψος τριωρόφου (χεχεχεχεχε) η Νίκη κάθησε επάνω του βγάζοντα μικρές κραυγούλες... η ιππασία της συνεχίστηκε λες και ήθελε να φτάσει στο τέρμα... οπα λέω μέσα μου.. σειρά μου να οδηγήσω.... στήθηκε αμέσως στα τέσσερα προβάλωντας μία πλήρη θέα της στοάς της ηδονής στην οποία και μπήκα αμέσως... ίππευσα δυνατά και γρήγορα.. έχασ την αίσθηση του χρόνου αλλά κατέθεσα μετά από κάποια ώρα την οποία δεν μπορώ να προσδιορίσω..



Τι ωραίος τρόπος να ξεκινάς μια βραδυά κραιπάλης...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2009
Όνομα κοπέλας
Νίκη
Μέλος
Εγγραφή:
17 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
11
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού