Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177081
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυριακη και 13 ηταν μια υπεροχη μερα, απο το πρωι στο εξοχικο ΜΟΝΟΣ καφεδακι στην βεραντα, μπανακι στην σχεδον αδεια παραλια με περιοδικα και εφημεριδες. Ψαρακι διπλα στη θαλασσα το μεσημερι και 2 ωρος υπνακος στην αιωρα κατω απο το πευκο. Σουπερ. Κατα την επιστροφη σκεφτομαι οτι κατι λειπει για να γινει τελεια η μερα. Ηξερα οτι στο στουντιο Λελας δουλευε η Λιντα απογευμα οποτε το αυτοκινητο πηγε μονο του.Κυριακη απογευμα και παρκαρα απ' εξω. Μεσα ησυχια. Η τσατσα μου τα εσπασε λιγο επιμενοντας οτι με ξερει και εχω ξαναπαει και οτι την ξερω την Λιντα κλπ, ενω ηταν η πρωτη μου φορα στο μαγαζι. Μετα απο λιγο εμφανιζεται ΤΟ ΜΩΡΟ!!! Κορμαρα, 10/10. Πηρα το 69 προγραμμα των €60 και μπηκα. Δωματιο μετριο χωρις νιπτηρα αλλα καθαρο με TV. Μετα απο περιπου 10' ερχεται και η Λιντα, φρεσκομπανιαρισμενη. Μοσχομυρισε ολο το δωματιο. Δεν προλαβα ουτε τι κανεις να ρωτησω και ορμησε πανω μου, με καβαλησε και εχωσε τις βυζαρες τις στο προσωπο μου και αρχισε η μαχη. Ουτε που θυμαμαι ποσες στασεις αλλαξαμε η τι εκανε. Δεν ημουν προετοιμασμενος για τετοια επιθεση καθοτι χαλαρος, οποτε μετα απο λιγο πηρα την κατασταση στα χερια μου για να πεσει ο ρυθμος μια και οπως αναφερει προηγουμενος συναγωνιστης "αν την αφησεις....σε γαμησε" Πρεπει να γουσταρε οτι εκανα γιατι απο καποια στιγμη και μετα φωναζε στην γλωσσα της(και οχι στα Ελληνικα) κατι που μετεφρασα σε "μη σταματας". Ο Μαραθωνιος τελειωσε οπως αρχισε με την Λιντα καβαλα να καλπαζει. Συμφωνω με τους συναγωνιστες οτι αποφευγει να δειξει το προσωπο της με μεγαλη επιμελεια(ακομα και στο ιεραποστολικο), επισης οτι θελει να αναλαβεις πρωτοβουλια αλλιως πας για παρατεταμενο σπριντ, οτι της αρεσουν οι αγριαδες και δεν λεει πουθενα οχι. Δεν συμφωνω στο οτι φευγει σφαιρα, καθε αλλο. Για να κλεισω γιατι εχουμε και δουλεια, το κοριτσι ειναι ΠΥΡΑΥΛΟΣ και δινει πολυ καλη αποδοση για τα € μας. Εγω παντως θα ξαναπαω πολυ συντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 13, 2009
Όνομα κοπέλας
Λίντα
911-Toninno
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.002
Πόντοι:
5.845
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού