Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 162108
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ποτέ δεν ήμουν της φάσης "πάμε να δούμε τι παίζει και βλέπουμε". Πάντα είχα τα στανταράκια μου, τα οποία προτιμούσα χωρίς να ψάχνω τι μπορεί να παίζει στο διπλανό ή στο παραδιπλανό σπίτι. Αυτός είναι και ο ένας λόγος που τα τελευταία δύο χρόνια έκοψα εντελώς τις επισκέψεις μου στα στούντιο της Θεσσαλονίκης, μια και τα στανταράκια που ανέφερα πιο πριν, αποσύρθηκαν σιγά σιγά από το επάγγελμα ή τράβηξαν για άλλες πολιτείες (ο άλλος είναι οι τιμές στη Θεσσαλονίκη, αλλά αυτό σηκώνει τεράστια κουβέντα). Τυχαία έπεσε το μάτι μου σε μια κριτική για τη συγκεκριμένη κοπέλα και αυτά που διάβασα, σε συνδυασμό με το ότι εργάζεται εκεί που κάποτε μεγαλούργησε η μεγάλη Νταϊάνα, με έκαναν να προγραμματίσω μια επίσκεψη με την πρώτη ευκαιρία.

Την κοπέλα την έχουν ήδη περιγράψει. Δεν είναι για μοντελοπνίχτες (αν και είναι πολύ λεπτή), δεν είναι για όσους γουστάρουν πιτσιρίκες. Μικροκαμωμένη, με πολύ ωραίο φτιαγμένο στήθος, ενα πανέμορφο χαμόγελο και... ένα μουνί πραγματικό συντριβάνι. Είχα πολλά χρόνια να συναντήσω κάτι τέτοιο - για να είμαι ειλικρινής, δεν είχα συναντήσει ποτέ σε φάση επί πληρωμή. Και αυτό, σε έναν μοναδικό συνδυασμο του PSE με GFE, μια και τα γλωσσόφιλα ξεκίνησαν από το πρώτο λεπτό και κράτησαν μέχρι το φινάλε (30 λεπτά, 80 ευρώ).

Στα πολλά συν, η καθαριότητα του χώρου και η ευγενική υπηρεσία.

Δεν έχω να πω κάτι άλλο, πέρα από το ότι θα την ξανασυναντήσω με την πρώτη ευκαιρία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
80€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
bdsm72
Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
1.043
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino, DEWARSS, beeroas και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού