Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 2 10
Privehuis 3859
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Ακομα μια μερα σ'αυτο το χωριο(λεμε τωρα)ειπα να ξαναπαω στο μαγαζι το πρωι μπας και δω περισσοτερες κοπελες μιας και θα ημουν ο πρωτος πελατης τους...
Αυτη τη μερα ειχε τελικα μονο 4 κοπελες διαθεσιμες απο τις οποιες ξεχωρισα την Νταβινα(φωτογραφιες δεν εχει στο αιτ του μαγαζιου Χμμμ;)που ειχε λεπτο σωμα και Ασιατικα χαρακτηριστικα,με ξαναρωτησαν αν θα πληρωσω με καρτα η κας και περασα με την κοπελα στο δωματιο της που ηταν διπλα απο το κεντρικο σαλονι.
Εδω καπου να αναφερω οτι η καθε κοπελα εχει τον δικο της χωρο και στην εισοδο και εξοδο σου απο το μαγαζι μεριμνα για την διακριτικοτητα..Γερο-μύστης
Η Νταβινα λοιπον ειναι μια κοπελα καπου στα 30-35 με ωραιο σωμα και ωραιο προσωπο απο κει και περα ομως εχει αρκετα ασχημα πραγματα οπως τα βυζια που εχουν πτωση,τις ραγαδες στην κοιλια που δεν μπορεις να τις δεις εξ αρχης αλλα και το γεγονος οτι δεν κανει πιπα!!!
Μου εκανε ενα ωραιο μασαζακι 10 λεπτων μετα το μπανιο που ειχαμε και οι δυο και μια ωραια μαλακια με λαδι μου τραβηξε,περασα εγω την καποτα Money Mouth και της ειπα να ερθει απο πανω οπου εκατσε απαλα αλλα τον εφαγε καλα χωρις μα και μου,την εβαλα στα 4 και εχει υπεροχο κωλο η πουτανα Έρωτας
Το τελειωμα ηρθε μ'αυτην απο κατω,οπου της ανοιξα τα ποδια οσο μπορουσα και την καρφωνα βαθια Κατσικογάμης
Γενικα το μαγαζι ειναι καλο αν και δεν μπορεσα να δω ολες τις κοπελες μιας και δουλευουν κατα βαση με ραντεβου Θυμός αν μενεις σ'αυτο το χωριο σου κοστιζει 30ε το τρενο για να πας Αμστερνταμ και εκει θελεις τουλαχιστον 50ε στο RLD το θεμα ειναι οτι ορισμενες λενε κατι τιμες οπως 100ε και 200ε για να τις γαμησεις και 50ε πιπα με καποτα Μαλακία
Φυσικα αυτο δεν θα το δεις ποτε απο Ολλανδεζα,σε μενα το εκανε μια Ουγγαρεζα και μια απο τη Βενεζουελα,γενικα μολις δουν τουριστες βαρανε τις τιμες και οποιον παρουν...

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Συχνή (κάθε φορά έχει και διαφορετικές)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Μέτρια
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Πολύ καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
Σύνηθες κόστος γαμησιού
100

Χώρος

Ο χώρος από άποψη αισθητικής, άνεσης και καθαριότητας ήταν
Εξαιρετικός
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.226
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 παπας βενεδικτος θ΄, kassler, mpouxos και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2019
Μονο εδω μας πρηζεις τα αρχιδια με τα πιπινια..
Πας εξω και διαλεγεις 35αρες με κρεμασμενα βυζια και
τις πληρωνεις 100ευρα ,χωρις πιπα..

ΑΞΙΟΣ!!!

ΜαλακίαΜαλακία
06 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τώρα με σένα τον άσχετο που δεν ξέρεις που βρίσκεσαι και τι γαμας,τι κουβέντα ν'ανοιξω...

Υ.γ μη ξεχνάς ότι έχεις ψηφιστεί ως μπαζογαμιας-σαβουρογαμιας της Θεσσαλονίκης...άντε γεια
07 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απο τη κριτικη σου οπως καταλαβες,εισαι πλεον ο διαδοχος μου!!!!
Γλώσσα
07 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν θα σε ξεπεράσει ποτέ κανένας,είσαι το απόλυτο αρσενικό που γαμαει τα πάντα!!!Προσκύνημα
07 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι το ειδαμε στην ΟΛΛΑΝΔΙΑ..
Ετοιμοι να ξερασουν ειναι τα μελη,απο τη περιγραφη της σαυρας που
εδωσες 100 χωρις πιπα..
Απλα μονο φαντασου τι θα εγραφες στο νημα αν ερχονταν αυτη στη πολη μας..
08 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είναι τόσο μικρό το μυαλό σου που δεν κατάλαβες τίποτα από την κριτική μου...
Το ότι η συγκεκριμένη δεν έκανε πίπα ήταν κάτι που δεν ήξερα,θεώρησα ότι οι υπηρεσίες είναι ίδιες για όλες τις κοπέλες,με λίγα λόγια αυτά παθαίνεις όταν δεν Ρωτάς,ξαναδιαβασε την κριτική και θα πάρεις και άλλες απαντήσεις..
08 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βρε μια χαρα εκανε..
Απλα σε εκοψε μπουφο/τουριστα και το γλυτωσε..
Σπασίκλας
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7