Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.3 3 10
Πορνοστάρ 36328
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Η Δήμητρα είναι ένα από τα νέα κορίτσια του σιρινα, κ για μένα η πιο αξιόλογη, απορώ πως και δεν έχει γράψει ακόμα κανένας γι αυτή. Ομορφη, φυσική, τρομερό πόδι, ωραία πατουσάκια. (Δώσε κάτι κ σε μας τους ποδολαγνους ρε σιρινα, βάλε ένα τύπο να της γλύφει λίγο τα δαχτυλάκια).Ελπιζω η συνέχεια να είναι ακόμα καλύτερη, να είναι κ το κορίτσι λιγότερο σφιγμενο, αντε κ πορνοσταρ σε γραφείο, να την χαρούμε κι εμείς.
listo
Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
333
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Διανοούμενος, SailorGr, Paupalos και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2020
Ειναι πανεμορφη...δουλευει η Δημητρα?
11 Μαΐου, 2020
Συμφωνώ για τα πατουσάκια και εύχομαι σύντομα σε κάποιο γραφείο Ναι!
11 Μαΐου, 2020
Την είχα πετύχει πολλές φορές στο coffee island στην παιανια καλό μουνακι δεν της το είχα και μείναμε μαλακες με τον κολλητό μου όταν το πήραμε χαμπάρι ότι είναι αυτό
12 Μαΐου, 2020
μια χαρα τα ειπες!!
13 Μαΐου, 2020
Συνήθως το magic τις φερνει
28 Δεκεμβρίου, 2020
Έχει όλο το πακετο αλλά πρέπει να δώσει κώλο αλλιώς υστερεί πολύ!!!
review reaction 1 Paupalos
16 Μαρτίου, 2024
reddotkilling ουτε εγω θα της το ειχα (για να μην σε αδικω), αμα την πετυχαινες με τζιν αθλητικο παπουτσι και μια απλη μπλουζα υπηρχε περιπτωση να της ριξεις δευτερη ματια; εγω μπορει ναι. διοτι στην εποχη μας καναμε θεες οτι κυκλοφοραει με σιλικονη (χειλια, στηθος, κωλο), τατουαζ και συμπεριφορα miley cyrus και βαλε. τα ιδια και για μας τα αρσενικα, τατουαζ, μουσι/μουστακι του τσοπανη, hip hop (ξερναω) φερσιμο, κτλ κτλ. η θηλυκοτητα βγαινει ΑΒΙΑΣΤΑ απο μια γυναικα, ειναι τo vibe που λεμε, που σε αλλον κανει κλικ και σε αλλον οχι. τελεια γκομενα ειναι αυτη εδω, διοτι εμφανισιακα ειναι κατι λιτο και "απλο", αλλα στο κρεββατι πας για μεταμοσχευση ορχεως το λιγοτερο ....
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7