Λεπτομέρειες αξιολόγησης

1.0 1 10
Πορνοστάρ 28986
Γενική Εντύπωση
 
1.0
Εντάξει, ωραίο το σώμα δεν μπορώ να πω, αλλά σε ερωτική ταινία δε μετράει μόνο αυτό.. Και δυστυχώς το ... του κυρίου δεν κάνει για πολλά. Πού τον βρήκανε, τι τους άρεσε; Αλλά γενικά οι ερωτικές της Σιρίνα απευθύνονται σε αντρικό κοινό. Εμείς τα κοριτσάκια, δεν μπορούμε να τις χαρούμε. Με λίγα λόγια. Την έχει μικρη, απολύστε τον! Προσκύνημα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Zebu, petset pelat, Rokko28 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2016
Καλη μου... ακου το απο εμενα που την εχω μικρη... στις τσοντες βλεπεις παντα εξτρα πραγματα 25 εκατοστα πουτσες με 10 εκατοστα παχος βυζια στο θεο κολους στο θεο ραγαδες κυταριτιδες 0.... ο φακος και η καμερα κανει τα δικα του παιχνιδια ο συγκεκριμενος και 13 εκατοστα να τον εχει μπρει για την τσοντα να ειναι μικρο στον πραγματικο κοσμο ειναι φυσιολογικο.... και αν σου αρεσουν τα μεγαλα να βλεπεις τσοντες με μαυρους.... ακου τωρα να το απολυσουν τον ανθρωπο.... η κακια σε ολο της το μεγαλειο...
12 Αυγούστου, 2016
Τον αδικει το πλανο Γαμήσου
13 Αυγούστου, 2016
ολοι εχουν ψυχη και...ψωλη
13 Αυγούστου, 2016
ΜΑ ΕΛΑ ΝΤΕ
ΨΩΡΟΚΩΣΤΑΙΝΑ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ
ΚΑΝΑΝ ΙΑΝ ΣΚΟΤ??? Κουλ
13 Αυγούστου, 2016
Πες τα κοπελα μου και νομιζα οτι μ'εχουν πιασει οι ..κακιες μου!!
Για ..πορτα ή bodybuilder ναι το παλληκαρι ειναι απεχτος!!!
Δεν θες να του χρωστας ουτε ..γραμματιο..!!
Αλλα για τη δουλεια που τον θελουν....ΕΛΕΟΣ!!!
Ασε που βγαζουμε και κακη φημη στας ευρωπας!!!
Και ..μπαταξιδες και ...μικροτσουτσουνοι??? Νισαφι πια...
15 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ Σαράντη, δεν ήθελα να θίξω κανέναν. Μιλάμε για πορνοταινία, δηλαδή, φαντασίωση, στην οποία περιμένουμε άλλα πράγματα από ότι στην καθημερινότητα. Θα έβλεπες εσύ πορνό με μέτριες γυναίκες; Δε νομίζω. Χαμόγελο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6