Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 3 10
Πορνοστάρ 40848
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Γενικά ωραία Ελληνίδα γκόμενα με καυλιάρικη φωνή που ξέρει να γαμιέται και καλά.Ανήκει στη νέα γενιά των απελευθερωμένων γυναικών της Ελληνικής πραγματικότητας. Πρώτα συμμετείχε σε amateur με τον Ζαφείρη με μια μάσκα,αλλά γαμήθηκε πάρα πολύ καλά...Μετά ξεπέρασε τις όποιες αναστολές και έπαιξε και στο "η φίλη της κόρης μου" όπου γαμήθηκε με δύο πάλι αρκετά καλά.Το γεγονός όμως ότι από τη δεύτερη τσόντα της έκατσε και έφαγε το στράπον στον κώλο από την Ηλέκτρα σόκαρε ακόμα κι'εμένα που είμαι από τους πιο open mind Έλληνες και τσοντάκιδες.Αυτές είναι σκηνές για πολύ έμπειρες πορνοστάρ. Οι Έλληνίδες πορνοστάρ θα πρέπει να καταλάβουν ότι δεν πρέπει να τα δίνουν όλα από την αρχή,αλλά σιγά,σιγά.Έτσι θα αυξάνονται βαθμιαία και τα χρήματά τους και δεν θα έχουν και μεγάλη απαξίωση από τον κόσμο.
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαΐου, 2014
That s right!
27 Μαΐου, 2014
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; κριτικη απο Tsontolagnos στις 26/11/11 σχολιο απο Aikinos στις 26/05/14 ρε πατε καλα ........δεν μπηκε καλ το καλοκαιρι μου φαινεται.!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
27 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί το αποπαίρνεις το παιδί;;;
Ούτε 3 χρόνια γεμάτα δεν έχουν περάσει. Μεγάλο χαμόγελο
BO
Bill OldKostas
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3