Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 6 10
Πορνοστάρ 62259
Γενική Εντύπωση
 
5.0
αν και εχουμε δει λιγα απο τις υποκριτικες της ικανοτητες, η συγκεκριμενη καλλιτεχνης ειναι αξια λογου. καλο μιλφακι και το εχει. η γειτονισσα της διπλανης πορτας που θα σε βαλει κατω και....
περα απο το καυλωτικο εμενα μου βγαζει πολυ γελιο.ειδικα στην αγροτισσα...
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
0
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2011
Μαγκες την εχω παρει 2 φορες το 2001 οταν δουλευε στα μπουρδελα της θεσσαλονικης στην προμηθεους στη διπλα πολυκατοικια απο το ''μπλε'' στον πανω οροφο.Τοτε ηταν αδυνατη και ηταν ΚαραΜουναρα και πολυ καλο Σεξ....Ε ρε Γαμησα και μια ΠορνοΣταρ!!!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 86473
11 Ιουλίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστος.Και γω την εχω παρει παλια στη Σαλονικα.Δουλευε και ανω λαδαδικα πισω απο το Harley Bar που ειχε 2-3 μπουρδελακια.Καμια σχεση με τωρα τοτε ηταν μουναρος.
12 Ιουλίου, 2011
Είπα και εγω...διάβασα τα σχόλια των φίλων deportivistas kai loukaniko....Την Σάντρα εγω την θυμάμαι όταν ακόμα δούλευε στα δίδυμα στη θεσσαλονίκη και λίγο πιο πρίν που ήταν δίπλα απο ενα ροκ μπαρ στα λαδάδικα...Είχε λιγο πριν το 2001-2002 ενα 2-3 μαγαζια εκει.Σε ένα απο αυτα δούλευε και η Σάντρα.Καλή ήταν και είχε και σωστή συμπεριφορά.
Κατα τα άλλα και τότε δεν ηταν καμμια μουνάρα απλα ηταν εντυπωσιακή πάντα ψηλή με βυζάρες και το κλασσικο τατοο πισω στην λεκάνη....
(Updated: 28 Σεπτεμβρίου, 2011) 28 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μπορεί τώρα να είμαι νταρντάνα αλλα καυτή και στον sex πάντα νέα και δεν αλλάσει αυτό ποτε ,γουσατρο
(Updated: 28 Σεπτεμβρίου, 2011) 28 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μπορεί να αλλάξανε τα κιλά μου ,αλλα όλα τα αλλα στον sex ίδια και μπορώ να πω πολύ καλλίτερα .....!!! όμως να το καταλάβτε να ξέρετε χρειασετε συμμετοχη από μας τους 2 όχι μονο από μένα για να μπορώ να βγάλω όλα μου τα καλά στον sex !!!!
(Updated: 28 Σεπτεμβρίου, 2011) 28 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πάντα είχα και έχω σωστή συμπεριφορά ,να σε καλά
28 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα, καλώς ήρθες. Προσπάθησε αν μπορείς να γράφεις ελληνικά - είναι οι κανόνες. thx!
28 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προσπάθω
06 Μαρτίου, 2013
Αν και την εχω δει μονο σε τσοντες θα ηθελα πολυ να την παρω..που δουλευει ρε παιδια και ποσο παει?
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9