Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 3 10
Night/Erotic Club 11645
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Ο χώρος σε αρκετά κεντρικό σημείο σε περιοχή με ακριβά εστιατόρια ξενοδοχεία κτ.λ. Πόρτα θωρακισμένη χτυπάς κουδουνί να μπεις. Αποφάσισα να πάω καλοντυμένος (κουστουμία στην πένα) γιατί δεν ήξερα τι θα συναντήσω. Υποδοχή από κουστουματο νεαρό και μετά με υποδέχεται μια κυρία κάποιας ηλικίας αλλά πολύ καλοντυμένη. Μου εξήγησε ότι περιλαμβάνε η τιμή απεριοριστό ποτό (με ή χωρίς αλκοόλ καθώς και φαγήτο. Είχε σαμπάνιες και ούρα αλλά δεν ρώτησα αν περιλαμβάνονται και αυτα στην τιμή). Η τιμή ήταν 150 ευρώ ένω αν έπερνα μια κοπέλα το κόστος αυτό θα ήταν μέσα στην τελική τιμή (για μια ώρα ήταν 500 ευρώ και για μιαμίση 600 ευρώ). Ο χωρός ντυμένος όλο με ακριβό ξύλο ,πολυελαίους, πίνακες ζωγραφικής, μπαρ υψηλής αισθητικής (όπως σε ακριβά μπαρ που βλέπουμε την τηλεοράση) με πολύ ακριβές πολυθρόνες και τραπέζια. Ο μετρ μου εξήγησε ότι το μενού είχε τέσσερα πιάτα. Η όλη η παρουσίαση τον πιάτων παρέπεμπε σε γκουρμέ εστιατόρια. Οι γεύσεις αν και δεν με ενθουσίασαν ήταν σε ένα καλό επίπεδο. Οι κοπέλες εκείνη την στιγμή ήταν γύρω στις δώδεκα. Ολές ντυμένες με καλά ρούχα κοσμήματα και γενικά περιποιήμενες. Οι περισσότερες πολύ ανώ του μέσω ορου. Με τον τρόπο τους όλες παιρναν τέτοια θέση και στάσης ώστε να μπορώ να της παρατηρήσω μήπως και φωνάξω κάποια. Τελικά με τα μάτια κάλεσα μια λιθουανή την Λουνά. Θεικό μουνί γύρω στο 1.85 μελλαχρινή 3,5 βυζί πέτρα πρασινομάτα με πλουσιες καμπύλες με λίγα λόγια φρεγάτα. Ο κόσμος σχετικά λίγος με ποιο πολλούς ξένους (μάλλον κροάτες & τούρκους με κάσουαλ ντυσιμο αρκετοί) Πιασάμε κουβέντα για 45 λεπτά με την κοπέλα και μετα πήγαμε στα δωμάτια. Το κτήριο έχει 4 ορόφους. ΠΛην του ημιορόφου που έχει τρια μεγάλα δωμάτια που γίνονται ενιαίος χωρός για πριβέ πάρτυ καθώς και ο τελευταίος όροφος που είναι sky bar που είναι και εκεί για πριβέ πάρτυ. Οι υπόλοιποι όροφοι έχει ο καθένας από 4 δωμάτια. Στο δωμάτιο που ήμουν ήταν σε διαρύθμιση τεσσάρων χωρων, είχε στον πρωτό ένα τεράστιο κρεββάτι σε διαστάσης 4χ4 ντουλάπα για τα ρούχα τηλεόραση στερεωφωνικό & επίπλα στο δεύτερο τζακούσι και νιπτήρα με πολλες πετσέτες στον τρίτο την τουάλετα και στον τέταρτο ένα καλαίσθητο ντουζ. Στον αγώνα τώρα το κορμί όντος θανατηφόρο. Γλωσσοφιλά γλυφοκώλια πίπα υψηλης τεχνικής και κατάθεση στο στοματάκι της. Στον δεύτερο γύρο τρεις στάσεις και τέρμα και στο ενδίαμεσο ένα αδιάφορο μασαζ. Το κακό είναι ότι ο χρόνος μετράει από την στιγμή που συκώνεσαι από το τραπέζι του μπαρ μέχρι να πας ξανα στην κοπέλα της υποδοχής να πληρώσεις. Αρά το πρόγραμμα της 1 1/2 ώρας να είναι με το ζόρι 1 ώρα στο κρεββάτι. Πλήρωσα 250 ευρω στην κοπέλα στο δωμάτιο και στην κοπέλα της υποδοχής αλλά 350 ευρώ. Καθησά μέτα για λίγο στο μαγαζί και μέτα έφυγα αφού πρώτον δε είμαι γερός πότης και είχα ξεπαραδιαστή. Γενικά είναι μια ξεχωριστή εμπειρία ζώης που δύσκολα την επαναλάμβανεις λόγω υψηλού κόστους (τουλάχιστόν εγώ).

Είσοδος

Τιμή Εισόδου
150
Η τιμή περιλαμβάνει
Φαγητό
Εξυπηρέτηση προσωπικού
Πολύ καλή
Ασφάλεια μέσα στο κλαμπ
Μεγάλη ασφάλεια

Κοπέλες

Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Πολύ καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Πολύ καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Πολύ καλές
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
ΛΟΥΝΑ
Γιατί την/τις προτείνετε;
Είναι στην καηγορία θεικά μουνία!!!
Σύνηθες Κόστος Γαμησιού (πόσα ζητάει το club)
350
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
περιλαμβανέται
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
723
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2015
Προσκύνημα Ναι!
21 Ιουνίου, 2015
Σίγουρα αξίζει έστω μια επίσκεψη έτσι όπως τα περιγράφεις αν και πανάκριβο κυριολεκτικά.
Τόσα παίρνουνε οι πορνοστάρς στο Dubai..

+1 Για την ενημέρωση.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2