Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.0 1 10
Night/Erotic Club 8186
Γενική Εντύπωση
 
2.0
ήταν τρίτη απογεματοβραδάκυ και είχαμε πάει στο εμπορικό κέντρο του ΠΑΝΚΡΑΤΣ για βολτάρισμα....είχαμε ακούσει για ένα κλάμπ σάουνα το λότους και είπαμε άντε ας πάμε να το δούμε και δαύτο...βροχή εν τω μεταξυ να σου σπάει τα νεύρα,αλλά εμείς...χεχεχε εμείς...ήμασταν αποφασισμένοι να δούμε την....πατάτα που μας περίμενε...τέλος πάντων..παίρνουμε μετράκι και καταλήγουμε στον τερματικό σταθμό HAJE όπου και κατεβήκαμε για τον..παράδεισο(νά μαλακα!)..Το σάουνα κλούμπ είναι ακριβώς δίπλα από το μετρό ούτε 87 μέτρα.Ακριβώς δίπλα έχει ένα εστιατόριο με χαρτιά κλπ...κάτι σαν ουζολέσχη..ΜαλακίαΧτυπάμε το κουδούνι(αν θυμάμαι καλά έγραφε παρασκευάς)και τσούπ...βγαίνει μέσα από δίπορτο ένας γλυκούλης καραφλός νταμάρακος με κουστούμι(το οποίο θα το φόραγα αν πήγαινα ποτέ στον γάμο κάποιου γνωστού του γνωστού ώ γνωστέ και άν...)και παπγιόν παρακαλώ...μας κοιτάει καλά από το παραθυράκι και μας ανοίγει...του λέμε γειά σου μαλάκα ένα φρί τουρ θέλουμε ο πάθος είμαι από ελλάδα και μου λέει ο μπουλοπαπιγιόννης "αφ κόρς γκάις,κάμ το σόου γιου"..όντως μπαίνουμε μέσα και βλέπουμε την μπαργούμαν στο μπάρ και μια μόνο κοπέλα(εγγονή της αείμνηστης βασιλειάδου πρέπει να ήταν)η οποία μας κοίταξε με ύφος της μπλαζέ μπουρούχας που έχει να βάλει λάδι στη μαρουλοσαλάτα από το Νοέμβριο του 2001 και μας έκανε νεύμα με το χέρι(εγώ τρομοκρατήθηκα για λίγο και μου ρθε αναγούλα,αλλά γρήγορα το ξεπέρασα) μπάς και της δώσουμε σημασία...Εν πάσει περιπτώσει προχωράμε πιό μέσα και μας δείχνει μια πισίνα...μα τί ΠΙΣΙΝΑ!!!!!!!! και μάλιστα είχαν βάλει και ψεύτικα τελειωμένα λουλούδια για να καλωπίσουν την μαλακία αυτή...τον ευχαρίστησαμε ευγενικά και του είπαμε ότι εννοείται πώς θα ξανάρθουμε(πόσες φορές το χω πέι αυτό ρε πούστημ?) για να δοκιμάσουμε τις ...όμορφες πανούκλες κορασίδες σου....Αυτός εν τω μεταξύ με καύλωσε...σκεφτείτε ήταν σαν τον γιούλ μπρίνερ 1,90 ύψος τουλάχιστον που απλά τρώει 15τζατζικομπίφτεκα ανα 6 λεπτά...εντάξει μορφή μιλάμε...

Είσοδος

Τιμή Εισόδου
Κάναμε φρί τουρ
Η τιμή περιλαμβάνει
Φαγητό
Εξυπηρέτηση προσωπικού
Καλή
Ασφάλεια μέσα στο κλαμπ
Μεγάλη ασφάλεια

Κοπέλες

Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Χάλια
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Καλή
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
καμμία
Γιατί την/τις προτείνετε;
γιατί ήταν σαν τα μαύρα μούρα.
Προς αποφυγή (όνομα/ονόματα)
όλες και όλοι...
Γιατί να την/τις αποφύγει κάποιος;
γιατί ήταν σαν τα μαύρα μούρα
Σύνηθες Κόστος Γαμησιού (πόσα ζητάει το club)
πιστέψε με δεν θα σας ενδιαφέρει αμα μπείτε
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
δεν ενδιαφερόεμθα
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
132
Likes:
129
Πόντοι:
2.266
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, n.smirni76

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2018
Ο ιδιόκτητης είναι πρώην πράκτορας του StB Μυστική υπηρεσία της Τσέχικης Δημοκρατίας επί σοσιαλισμού και διατηρεί αρχείο, και για κοπέλες και για πελάτες, για αυτό μη ψάχνεις τίποτε καλό
18 Οκτωβρίου, 2018
χαχαχα γαμω τις κριτικές! Γέλασα πολύ...ωραίος!!! Προσκύνημα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2