Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γεια σας πουτανιαρηδες...Η κριτικη μου θα ειναι θετικη απλα θα σας εκφρασω ενα παραπονο μου ισως και δυο δημοσια...διαβαζοντας τοσα καλα για την αννυ αποφασισα να περασω χωρις να ειμαι τρελαμενος απο την πρωτη εικονα της...ηθελα να γαμησω κωλο και ετσι περασα.Εκανε μπανακι και ηρθε!Τι σωματαρα ρε παιδια...βυζι σφικτο κωλαρακι τελειο τελεια επιδερμιδα προσωπο σκυλε ακουω και σκυλαδικα οποτε γουσταρα...η πιπα της πολυ καλη παρα πολυ καλη με προφυλακτικο αν και ανακοινωθηκε απο την υπηρεσια φουλ προγραμμα με ελευθερο στοματικο βεβαια δεν ζητησα και γω. Στη συνεχεια με καβαλαει εχοντας βαλει τζελ για να γλιστραει...Το εχει πολυ καλα εδειχνε να πονουσε της ειπα να γυρισει αναποδα και συνεχισαμε παλι απο μουνι...Επειτα στα 4 σφυροκοπημα και φτανω στο επικαιρο σημειο...Κωλο να γαμησω; Απαντηση:αν μου τον βαλεις στον κωλο θα πεθανω...Αυτη ειναι καταρα του να εχεις μεγαλο πεος....τελειωσα στα βυζια της...αφου δεν μου δινει κωλο και η αννυ που θα γαμησω κωλο βρε συναγωνιστες;;;;;ΒΟΗΘΕΙΑ SOS!!!!Ακουω προτασεις.....Η τελευταια μου ελπιδα το χριστινακι στη φωκαιας 27Α...Επισης ενα αλλο θεμα που ηθελα να θιξω ειναι η συμπεριφορα των τσατσων.....Οι περισσοτεροι ειναι αγενεις και μολις φευγεις σε κοιτανε με μισο ματι αντιεπαγγελματιες μαυρο ρε...σε 3 σπιτακια πηγα και οι 2 ηταν απαραδεκτοι.... Περιμενω απαντησεις σας....!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννυ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
318
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 wired77, Profilaktika , professorx και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

21 αποτελέσματα - εμφανίζονται 21 - 21
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε αμα τα κανεις ολα με ασφαλεια δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα.....προφυλακτικο σε ολα και μην ακουμπησεις το στομα σου πουθενα.....
21 αποτελέσματα - εμφανίζονται 21 - 21
1 2 3