Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γεια σας πουτανιαρηδες...Η κριτικη μου θα ειναι θετικη απλα θα σας εκφρασω ενα παραπονο μου ισως και δυο δημοσια...διαβαζοντας τοσα καλα για την αννυ αποφασισα να περασω χωρις να ειμαι τρελαμενος απο την πρωτη εικονα της...ηθελα να γαμησω κωλο και ετσι περασα.Εκανε μπανακι και ηρθε!Τι σωματαρα ρε παιδια...βυζι σφικτο κωλαρακι τελειο τελεια επιδερμιδα προσωπο σκυλε ακουω και σκυλαδικα οποτε γουσταρα...η πιπα της πολυ καλη παρα πολυ καλη με προφυλακτικο αν και ανακοινωθηκε απο την υπηρεσια φουλ προγραμμα με ελευθερο στοματικο βεβαια δεν ζητησα και γω. Στη συνεχεια με καβαλαει εχοντας βαλει τζελ για να γλιστραει...Το εχει πολυ καλα εδειχνε να πονουσε της ειπα να γυρισει αναποδα και συνεχισαμε παλι απο μουνι...Επειτα στα 4 σφυροκοπημα και φτανω στο επικαιρο σημειο...Κωλο να γαμησω; Απαντηση:αν μου τον βαλεις στον κωλο θα πεθανω...Αυτη ειναι καταρα του να εχεις μεγαλο πεος....τελειωσα στα βυζια της...αφου δεν μου δινει κωλο και η αννυ που θα γαμησω κωλο βρε συναγωνιστες;;;;;ΒΟΗΘΕΙΑ SOS!!!!Ακουω προτασεις.....Η τελευταια μου ελπιδα το χριστινακι στη φωκαιας 27Α...Επισης ενα αλλο θεμα που ηθελα να θιξω ειναι η συμπεριφορα των τσατσων.....Οι περισσοτεροι ειναι αγενεις και μολις φευγεις σε κοιτανε με μισο ματι αντιεπαγγελματιες μαυρο ρε...σε 3 σπιτακια πηγα και οι 2 ηταν απαραδεκτοι.... Περιμενω απαντησεις σας....!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννυ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
318
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 wired77, Profilaktika , professorx και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

21 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2018
Θα παρεις και κωλο διοτι αν δεν παρεις θα πας τυφλος στον Αδη οταν ερθει η ωρα ... Γερο-μύστης
Να πας στο Βεργας 6Α στην Μπαρμπορα.
Να κοιταξεις το Θρεντ Μπουρδελα για Πρωκτικο Γερο-μύστης
Εσυ θα επιμεινεις μεχρι να τα καταφερεις.Στη τελικη βρες μια και δωστης κατι παρπανω.
Υπαρχει και call girl που δινει κωλο με 100 ευρω ομως Adrianna
Να πας Αλκιβιαδου αλλα πριν να εχεις διαβασει κριτικες για να ξερεις τις ιδιοτροπιες ωστε να στεφθει απο επιτυχια η επιδιωξη σου (Θα προτεινα Βεργας και Αλκιβιαδου) αυτα τα σπιτακια θα σου δωσουν κωλο.
14 Φεβρουαρίου, 2018
γαμα κωλο Τεντυ τυπεMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
15 Φεβρουαρίου, 2018
Φυλης 69 ισογειο πρωι.Στην Αλβανοφατσα την Τζουλιαννα.Μουναρα δεν την λες αλλα το κουλουρι της το δινει αδιαμαρτυρητα.Επισης στην Νικη του ιδιου οικου που επισκεφτηκες και η οποια γουσταρει κωλοκαρφωμα εχει και ωραιο κορμακι αλλα η μουρη της ειναι σκιαχτικη!
Εχε στα υπ'οψην οτι η Αννυ μπορει να ειναι μουναρα αλλα πλεον προσπαθει να γλυτωσει οτι μπορει.Οταν ειχε πρωτοερθει στον συγκεκριμενο οικο εδινε τα παντα απλοχερα.
15 Φεβρουαρίου, 2018
Δοκίμασε την Κάρλα από Ιωαννίνων 5. Yπάρχουν και φωτό στο ίντερνετ και οι τσατσάδες πολύ καλές και αφήνουν και παραπάνω.Καπέλο
15 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σε ευχαριστω πολυ.....!!!!!!
15 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

λογω μεγεθους και παχους δεν ηθελε κωλο γτ θα πεθαινε ειπε......
15 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σε ευχαριστω αν και δεν με τρελανε απο τις φωτο....
15 Φεβρουαρίου, 2018
Φιλαράκι κ εγώ εχω το ίδιο προβλημα με εςενα
Η Χριστίνα από φωκαιας 27 κ η νίκη απο ίδιο οικο με την Άννη ναι μεν δίνουν αλά προσπαθούν να κλέψουν οςο μπορούν
Πονάνε ζοριζονται αληθινά δεν κάνουν απατεωνιές..
ένας ειναι ο σωστός προορισμός
Φωκαιας 9 ειρήνη η σχιστοματα απο Βουλγαρία
Μαγκάκη με φιλότιμο με αρκετά ανεβασμένο δείκτη νοημοσύνης σε βλέπει στη πόρτα κ ξερει τη είσαι..
Δεν καταλαβαίνει τιποτα..σαν να εχει κάνει τοπική αναισθησία..
15 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σε ευχαριστω πολυ....
15 Φεβρουαρίου, 2018
Φιλαράκο, κατέβα Φωκαιας 27 στην υπόγα , 2η απογευματινή βάρδια και πάρε Χριστίνα - ξανθιά -ελληνοουκρανέζα(τ'αρχίδια μου είναι ...αλλά τελοσπάντων...) και ξεκώλιασέ την αβίαστα ...Δεν καταλαβαίνει Χριστό....Η κωλοτρυπίδα της , έχει γίνει πλέον σαν την Διώρυγα του Σουέζ ...
Κι αν γουστάρεις και χαβαλέ , ενημέρωσε την παρκινσονική τσατσόγρια , ότι τον έχεις μεγάλο και χοντρό και ότι πολλές κοπέλες σου έχουν ρίξει πόρτα και θα δεις τί θα σου απαντήσει....
Καλό βόλι....
21 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3