Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Σάββατο στη 2η βάρδια, δούλευε μόνη της,πρόκειται για μια ξανθιά κοπέλα, σώμα με πολλά πιασίματα 1.5-2αρι βυζι,τα πάντα εκτός πρωκτικο.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο, άλλες φορές είχε κόσμο κ σήμερα ήταν ευκαιρία γιατί είχε μόλις ένα δωμάτιο, φρεσκαριστικα και την περίμενα.
Ήρθε στο δωμάτιο βαριεστημενη, έβγαλε τα εσώρουχα της και ξαπλώσε μπρούμυτα στο κρεβάτι...δε μιλάει ελληνικά αλλά μιλάει λίγα αγγλικά, της ρώτησα αν θα κάνουμε τίποτα ή θα κοιμηθούμε...απάντησε με ενα μακρόσυρτο μμμμ και συνέχισε να λιώνει...άρχισα να παίζω μέ τις τρυπούλες της και σιγα σιγά "ξύπνησε ",επιχείρησα να γλύψω τη παχιά μουναρα της δεν αρνήθηκε αλλά είχε 1 τόνο κρέμα, ξάπλωσα, κανένα προκαταρκτικο ούτε ερώτηση για προφυλακτικό, έβαλε τον πουτσο στο στόμα της και άρχισε πίπα, πίπα πολύ ρηχή αεροπιπα, πιο πολύ με μαλακιζε έχοντας απλά το κεφαλάκι στο στομα της, το μόνο θετικό ότι έγλυψε και ρούφηξε τις μπάλες χωρίς να της πω και μάλιστα για αρκετή ώρα.
Πέρασμα προφυλακτικου, της έδειξα να στηθεί στα 4 αλλά ξαπλώσε βαριεστημενα ανάσκελα, τη πήρα έτσι για κάνα 4λεπτο και ύστερα τελείωσα στο στόμα της, σηκώθηκε τα έφτυσε στο νιπτήρα και άρχισε γαργάρες...
Οσο πλενομουν πήρε τα παπούτσια μου και τα κοιτούσε, με ρώτησε αν είμαι κόκκινα ή πορτοκαλί γιατί με το χαμηλό φωτισμό του μεσαίου δωματίου δε φαίνεται καλά, της απάντησα πορτοκαλί, στη συνέχεια πήρε τις κάλτσες μου και αρχικά τις τεντωνε και μετά τις μύριζε...τι φάση ρε φίλε?τη ρώτησα αν τις θέλει και απάντησε ναι...τέλος πάντων στο δωμάτιο έκατσα 15 λεπτά αλλά τα πέντε απλά έπαιζα με το μουνί της, πίπα άθλια σχεδόν καθόλου συμμετοχή, δε ξέρω αν την έχουν ξεπατωσει διότι δουλεύει διπλοβαραρδια από τη μέρα που ήρθε αλλά δε κάνει...βαριέται ολόκληρη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 29, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιβάννα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.166
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , kolokopeas, Νεαρχος Κουκης και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2023
Θα πάω πάλι μόνο και μόνο για να μυρίζει τις κάλτσες μου από τα βρωμερα Πορνοπαπουτσα!!! Γιούπιιι!Γιούπιιι!Γιούπιιι!
review reaction 3 Επιρρεπής, n.smirni76
02 Μαΐου, 2023
Σε ποδολαγνα πορνη επεσες μυστη.Η Μιλενα η χυσορουφηχτρα εφυωε?
02 Μαΐου, 2023
Τελικά έφυγες ακάλτσωτος;: 2funny: Έχουν κι αυτές τα φετίχ τους....
review reaction 3 Pa Luki Luk, n.smirni76
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3