Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κανοντας πρωτα ενα καλο μπανιο σπιτι και αρωματισμενος ξυρισμενος πουτσος,Μετα απο 5 μερες επιστοφη παλι στο χωματιανου 11α κανοντας πρωτα μια βολτα στα πρωτα σπιτια στην Λιοσιων, ηξερα που θα καταληξω.μπενω στο μεσα στο μαγαζι και γρηγορα ηρθε η τσατσα μου λεει παλι για 2 κοριτσια Βαλερια και Αλισσα, λεω ξερω θελω Αλισσα.
Ερχετε η Αλισσα κοκκινα sexy ψιλοτακουνα γοβακια και μαυρο στρινγ με σουτιεν καυλα ολοκληρη το στρινγ μεσα στα κωλομαγουλα (αν ακουμπησεις ποτηρι στο κολαρακι της στεκετε ορθιο,για τετοιο κωλο μιλαμε) μου λεει με καλα Ελληνικα για σου μωρο μου τι κανεις ελα να περασεις καλα παλι....εχει δωματιο,λεω μωρο μου θελω 2 φορες να κατσεις μαζι μου...ναι μωρο μου οσο θες πηγενε δωματιο και περιμενεις λιγο. Πληρωνω για 2 φορες και περιμενω δωματιο... στο 8 λεπτο αναμονης στο δωματιο,ακουω το κουνημα κρεβατιου απο διπλα δωματιο.κατι σαν χαστουκακια σε κωλο...και δυνανη κραυγη χυσιματος
..αλλος ενας ευτυχισμενος....και εγω καυλωμενος στο κρεβατι.μετα απο λιγο ερχετε η Αλισσα..Γεια σου μωρο μου λεει....λεω με θυμασε..θυμαμε μωρο μου λεει πουτσο μεγαλο... ερχετε στο κρεβατι..και μου λεει. μυριζεις πολυ ομορφα,αν ερχεσε ετσι θα περνας παντα καλα βγαζει στρινκ και σουτιεν.. καθαριζει με μωρομαντιλο πουτσο αρχιδια.και αρχιζει να με γλυφει απο λαιμο και κατεβενοντας στηθος βελουδινη γλωσσα...φνανοντας στο καυλωμενο πουτσο μου..αρχιζει να γλυφει πουστοκεφαλο..καταληγοντας ρουφοντας τα αχιδια.μετα περνει τον μισω μεσα...της λεω λιγο πιο βαθια μωρο μου....σου ειπα θα περασεις καλα μου λεει....κ
Πιανει τα αχιδια και το σπρωχνει μεσα στο στομα οσο πουτσο μπορουσε τρεχοντας σαλιατακια τηςμεχρι τα αρχιδια μου 20 ποντους πουτσα 15 ειχε βαλει σιγουρα..σηκωνω το ποδι στο πλαι πανω...καταλαβε τι ηθελα μου λεει κωλο δεν γλυφω μωρο μου...αλλα πολυ λιγο σε σενα.....περναει απο την κωλοτρυπιδα την γλ
ωσσα της μεχρι το πουτσοκεφαλο σαν να γλυφει παγωτο βελουδινη την ενιωσα 8 φορες περιπου...σκετη καυλαααα! Η κοπελα τα σπαει στο ψλυφιμο...κανεις δεν θα αντεχε ολο αυτο πιο πολυ εγω που ειχα να χυσω 5 μερες...και οπως ειχε μεσα αρκετο πουτσο...αρχιζω να να αδειαζω..δεν προλαβε να τον βγαλει την πρωτη τζουρα την πηρε...και ηταν και καλη...το βγαζει και χειλια σαγονι λαιμο ηταν μες τα χυσια...α
Μωρο μου λεει πο
λυ σπερμα.με εκανες ντουζ με σπερμα....εισαι καυλα γι αυτο λεω....Αυτο ηταν το πρωτο μερος.....12 λεπτα ολο αυτο τωρα παμε γα το δευτερο..επλυνε το στομα...τωρα μωρο 3 λεπτα διαλειμμα...παει να κατουρησει και ερχετε ξανα ..τα χυσια μου φενονταν ακομα νωπα στο λαιμο της και στα βυζακια της..αρχιζω ξανα με ενα γλυφωμουνι μετα 69 ατελειωτη καυλα παλι..δεν αργησε να μου σηκωθει..ειχε κολησει πανω μου ολο το κορμι της και εγλυψα ολη την μουναρα της και κωλοτρυπιδα...και αυτη ρουφαγε παλι το πουτσο ακουραστα...επρεπε ομως να την γαμησω...μοα βαζει το προφυλακτικο την βαζω στα τεσσερα...το θεαμα ηταν για φωτο....αλλα αυτα δεν γινονται...αχριζω της γλυφω κολωτρυπιδα την γαμαω σιγα μωρο μου λεω να βαλω λιγο στον κωλο.... οχι! οχι!μου λεει τοσο μεγαλη πουτσα θα παω Hospital....κωλοδαχτυλο? μου βαζει προφυλακτικο στο δαχτυλο και αρχιζω να πιανω βαθια την βελουδινη κωλοτρυπιδα....γλυφωντας το μουνι της.....δεν ηταν πολυ δουλεμενη....αρκετα μικρη ...την βαζω στα τεσσερα και την γαμαω δυνατα αυτη την φορα απο μουνι σαν μανιακος φωναζε και αυτη καραυγες υδονης και πονου μαζι...χαστουκια στον κωλο δυνατα...οχι δυνατα χαστουκια μου λεει ποναω ..χαλαρωνω τα χαστουκια στον κωλο δυνατα πολυ στο μουνι για να χυσω...αυτη την φορα μου λεει...εται μωρο μου γαμαμε δυνατα και χυσε με στον κωλο πανω.....με καυλωσε με αυτο που ειπε...εβλεπα την ψωλαρα μου να πεταει τα μουνοχειλα της μεσα εξω.....βζαζω προφυλακτικο και πεταω τα ψωλοχυματα...πανω στην κωλαρα της...και πανω στην κωλοτρυπιδα και μουνι.....μου ειπε γεια σου μωρο μου να σε ξεναδω.... Η Αλισσα ειναι η καλυτερη που εχω γαμησι σε μπουρδελο......απλα υπεροχη!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 229200
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
51
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 EvilPlasma, giorgiodelafuentes2, Accountant και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2023
Φαντάζομαι μυστη πλήρωσες δίπλα 40€ ΔηλΔη λόγο διπλής εκτόνωσης σωστά;;
26 Απριλίου, 2023
Ναι.40€ 25 λεπτα στο δωματιο.....η κοπελα τα αξιζε και περισσοτερα....ειναι σε αλο επιπεδο για μπουρδελο....
26 Απριλίου, 2023
Φιλαράκι τι ώρες είναι εκεί η κοπέλα;
26 Απριλίου, 2023
Για φανταστειτε η Σαμπινα να εδινε τετοιο προγραμμα σε εμας μυστες μου!Θα ειχαμε χασει τον υπνο μας και εμεις και ο ανταγωνισμος στα μπουρδελα!
26 Απριλίου, 2023
Μήπως ξέρεις ώρες που εργάζεται;
27 Απριλίου, 2023
Απο οτι γνωριζω....δουλευει και πρωι και απογευμα. ...εγω και τις 2 φορες απογευμα την πετυχα....αλλα απο οτι ρωτησα θα επιστρεψει μετα 15 Μαιου....
16 Μαΐου, 2023
Ζηταω συγνωμη για το ονομα της κοπελας....την λενε Λια και οχι Αλισσα...η Λια ηταν οχι Αλισσα...?
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7