Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έψαχνα να ιππεύσω κανένα αλογάκι τύπου Βίκα-Βικτώρια ή Φωτεινή αλλά δυστυχώς δεν πέτυχα καμία και οι υπόλοιπες που είδα δεν μου γέμιζαν το μάτι. Σκέφτηκα να φύγω και να περάσω αύριο αλλά κάτι με έτρωγε και συνέχισα. Αν βγω να γαμήσω κάποια συγκεκριμένα και δεν την πετύχω μετά ψάχνω απεγνωσμένα κάποια άλλη , αλλά συνήθως δεν βγαίνει κάτι καλό και στο τέλος μετανιώνω. Μπήκα για άλλη μια φορά στο Μ. Αλεξάνδρου 15 που ήταν η γκιλφ Ναταλί. Πάντα πηγαίνω με σκοπό να την πιπώσω αφού όλοι γράφουν ότι είναι αξιόλογη πεοθηλάστρια , αλλά κάθε φορά που την βλέπω κάνω πίσω. Πολύ αδύνατη ρε παιδάκι μου. Πετσί και κόκκαλο είναι η ρουφιάνα και για μένα είναι πολύ απωθητικό. Κάποια στιγμή πιστεύω να τα καταφέρω να περάσω και να μην πάθω κανένα σοκ και δεν μπορώ να τελειώσω. Σκέφτομαι να πάω από Ιάσονος που περνάω σπάνια. Ανεβαίνω στο οίκο και ανακοινώνεται ότι δουλεύουν δύο κοπέλες . Η Μαίρη και η Κατερίνα. Διαλέγω Κατερίνα γιατί μου φάνηκε ότι είχε πιο πεταχτό κώλο. Πληρώνω , μπαίνω στο δωμάτιο, γδύνομαι και περίμένω το κορίτσι. Έρχεται μετά από λίγο, γδύνεται και αρχίζει με μερικά φιλάκια στον λαιμό και στο στήθος ενώ της γλύφω κι εγώ λίγο τα βυζάκια. Σταματάει με ρωτάει πως θέλω πίπα , της λέω χωρίς και μου θυμίζει να μην χύσω στο στόμα της. Τον παίρνει στο στόμα και ταυτόχρονα τον παίζει με το χέρι. Πίπα πολύ μέτρια γιατί ούτε τον μισό δεν βάζει στο στόμα, αφού το χέρι της το έχει στην βάση και τον κρατάει. Της λέω να έρθει φάτσα επέναντι μου μπας και με καβλώσει περισσότερο. Ερχεται αλλά η πίπα συνεχίζει να είναι αδιάφορη. Σηκώνομαι όρθιος στο πάτωμα , ενώ αυτή κάθεται στο πλαι του κρεβατιού με τα πόδια της να ακουμπάνε στο πάτωμα. Συνεχίζει την ίδια αδιάφορη πίπα με την διαφορά ότι όπως είμαι όρθιος την έχω πιάσει από την κοτσίδα και προσπαθώ να σπρώξω την πούτσα μου λίγο πιο βαθιά, αφού με το άλλο χέρι , έχω αποκρύνει το δικό της που το είχε να κρατάει κόντρα μπας και της μπει όλος στο στόμα. Πάνω που λέω ότι κάτι μπορεί να γίνει αφού κάβλωσα στο 98,7 που λέει και μια ψυχή , σταματάει και μου λέει έλα για σέξ και μου περνάει προφυλακτικό. Διάρκεια όλων αυτών το πολύ 3 λεπτά. Ξαπλώνω και της λέω να καβαλήσει. Ανεβαίνει και αρχίζει ένα σχετικό καλό κοπάνημα αλλά στα 30 δευτερόλεπτα σταματάει και μου λέει να αλλάξουμε στάση. Της λέω να στηθεί για πισοκωλλητό. Στήνεται καλά ομολογουμένως και την καρφώνω ενώ την έχω αρπάξει από τα κωλομέρια. Ανεβάζω ρυθμό και προσπαθώ να συγκεντρωθώ και να χύσω , φοβούμενος μην τυχόν και με κόψει, γιατί μέχρι τώρα δεν έχουν πάει και πολύ καλά τα πράγματα. Πράγματι σε 2-3 λεπτά το πολύ αφού της έριξα και μερικά χαστουκάκια στα κωλομέρια , ήρθε το τέλος μέσα στην μουνάρα της. Το καλό ήταν ότι δεν βιάστηκε να τραβηχτεί και έμεινε εκεί μέχρι να στραγγίσω εντελώς και ότι στο πισωκολλητό στήθηκε άψογα και τον έφαγε αδιαμαρτύρητα χωρίς να προσπαθήσει να κλέψει. Επειδή έχω συνηθίσει σε διαφορετικό σεξ δεν μου άφησε και τις καλύτερες εντυπώσεις και δεν θα την πρότεινα αφού μου άφησε ένα αίσθημα ξεπέτας. Το πρωί σκέφτομαι να πάω σε καμιά τσιμπουκλού και κωλαρού, να την σφυροκοπήσω για να βγάλω τα σπασμένα. Θα ενημερωθείτε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 24, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.279
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 memmas, DmtrsxXx, giorgiodelafuentes2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού