Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρώτη φορά και εγώ με την Πωλίνα. "Παρασειρόμενος" απο τις θετικές αξιολογήσεις πλήρωσα το αντίτιμο και πέρασα. Η Πωλίνα μεγάλη σε ηλικία Gilf κατηγορίας.
Με την καλή θέληση και την σωστή στάση της (Κυρία) , δυστυχώς μου βγήκε ευγένεια παρά καύλα.
Μια και μοναδική στάση στα 4 , μεγάλη κωλάρα για γαμήσι και ξύλο, κάτι που δεν έκανα (λόγο της ευγένειας που με ποληροκούσε ) . Η Πωλίνα να κοιτάει απο τον καθρέφτη χαμογελαστή , χωρίς περιττές υποκρισίες και μαλακίες, κι εγώ με απαλά μπασίματα γραπωμένος απο τα μεγάλα κωλομέρια της , τελείωσα όμορφα και ωραία.
Με έβγαλε από μέσα της ευγενικά , παίρνοντας το σκουφί στα χέρια της να το πετάξει.

Εν κατακλείδι η Πωλίνα είναι καλή κοπέλα αλλά απευθύνεται σε κοινό 55 plus. Δεν πέρασα άσχημα αλλά δεν νομίζω να ξανά προτιμηθεί.
Υποθέτω ότι οι προηγούμενες κριτικές γίναν από άτομα ηλικιακά 55+... Δεν εξηγείται αλλιώς τόσο εκθέαση...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 21, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
45
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dsar263, giorgiodelafuentes2, ZeroTolerance και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2023
Τυπε, δειχνεις να παραπονιεσαι που σου βγηκε η ευγενεια απο τη σωστη της συμπεριφορα!
Δηλαδη αν εκανε την παρουσιαση ξυνομουρα θα μας την προσφερες σκαρτη!
Αν εκανε την παρουσιαση με καυλωμενες υποσχεσεις, κατι δεν θα σου αρεσε και θα μας την προσφερες οτι πηγε να σε εξαπατησει!
Ηθελες απο την αρχη να γραψεις και να τονισεις την ηλικια της!
Δεν εισαι κανενας που θα κρινει αν το κοινο της πρεπει να ειναι 55+
ειχες την επιλογη και την ελευθερη βουληση, οπως και εκανες να δοκιμασεις την εμπειρια σου μαζι της!
Μη κλαιγεσαι ομως τωρα και μην υποβιβαζεις τις σοβαρες επαγγελματιες αλλα και το κοινο που θελει μια εμπειρια με την Πωλινα!!
review reaction 1 Pegging Slave, paparotriftoulas, dkabouro
25 Απριλίου, 2023
Μεγαλε εγω εχω κανει την τσαρκα μου απο το κοριτσι....λογο ολων των κριτικων(και απο μεγ μυστες...ειδικα...)αλλα...μετο πωε την ειδα..μου εγινε γαριδακι...καθολου καυλα για εμενα εμφανησιακα(ηλικιακα...εχω κανει και πιο βαθεια κασκαντεριλικια)...δεν εκπλησσομαι για καποιο λογο
25 Απριλίου, 2023
Εγώ είμαι 45 και προτιμώ την Πωλίνα από άλλες μικρότερες φίλες...
review reaction 1 cocos30
25 Απριλίου, 2023
εγω εχω να πατησω στην Πωλινα χρονια, και σιγουρα θα εχει σιτεψει, αλλα τυπε εισαι φαουλ γιατι
πρωτον περασες μαζι της ενω δεν σου αρεσε εμφανισιακα. Εσυ φταις και μονο εσυ.
δευτερον, μας λες δεν σου εβγαλε τιποτα προστυχο ενω κανει απλα καλυτερα τσιμπουκια της αγορας και γαμιεται σαν το σκυλι. Αρα παλι εσυ εισαι φλωρος που πηγες για αγκαλιτσες.
τριτον, κραζεις τα μελη οτι ειναι μπαρμπαδες για μια γυναικα με 71 (!) κριτικες και μεσο ορο 8+, ενω ολοι εχουν κανει νυξη, εδω και σχεδον μια δεκαετια, οτι δεν πας για την εμφανιση αλλα για την αποδοση.
τεταρτον, με αριστα το 7 εχεις βαλει 6.5. Δηλαδη αν σου αρεσε θα εβαζες 100 στα 10 Χαχαχα!

Τωρα εσυ θα νομιζεις οτι στην πεφτουν αγαπουληδες προμοτορες, αλλα αν δεν καταλαβαινεις οτι εσυ τα εκανες ολα λαθος και οτι δεν θα επρεπε καν να περασεις μεσα στο δωματιο αν δεν σε καυλωνει η εμφανιση, τοτε δεν υπαρχει κατι αλλο να συζητησουμε. Το οτι εκανες GFE με το σκυλι του πολεμου τα λεει ολα. Θα μεγαλωσεις λιγο και θα μαθεις, μεχρι τοτε αραξε στα πιπινια.
review reaction 1 cocos30
15 Ιουλίου, 2023
cocos30.... Είδες πουθενά να παραπονιέμαι; Όσο για την κριτική ήταν καθαρά δική μου άποψη . Δεν στην επέβαλα... και δεν κλάφτηκα . Ισα ίσα που της έδωσα τα εύσημα.
2002 ... Ωραίος... Γούστα είναι αυτά. Σεβαστά.
Paparotriftoula ..... Δεν θα σχολιάσω αυτά που έγραψες... Γιατί είσαι εκτός θέματος... Σε ένα θα σταθώ. Οτι με είπες μικρό και οτι θα μεγαλώσω και θα μάθω... Σε ευχαριστώ....
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5