Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 101 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρωινες καύλες και είπα να επισκεφθώ τα σπίτια...στον εν λόγο οίκο δύο κοπέλες..πέρασα με την Άντζελα...περίμενα να έρθει στο δωμάτιο πάνω από μισή ώρα,ήμουν έτοιμος να φύγω
.δεν είναι λατίνα αλλά Ρωσιδα σύμφωνα με τσατσά,η ίδια μου είπε ότι είναι 24 ετών... άπειρη..πίπα κάνει με Καποτά..μουνάκι έχει στενό..στην κολοτρυπιδα τις παρατήρησα κάτι εξόγκωματα..μοιάζουν με κονδυλώματα...όταν ήρθα σε 69 το είδα..το μουνάκι τις δεν είχε κάτι... ελπίζω να μην ήταν κάτι τέτοιο διότι με βλέπω με κονδυλώματα στην γλώσσα...ήταν διογκωμένα σπυράκια στο χρώμα του δέρματος... περίεργο..κανένας συναγωνιστής που να το.προσεξε;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 23, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Mounokolotripidogliftis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
2.354
Πόντοι:
2.405
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, Bonecrusher, giorgiodelafuentes2 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Απριλίου, 2023
Φίλε μήπως ήταν αιμοροίδες;Ξέρεις να διακρίνεις τη διαφορά;Αν είχε κονδυλώματα θα είχε και στο μουνί πιθανότατα
23 Απριλίου, 2023
Δεν ξέρω να διακρίνω την διαφορά...ξέρω ότι τα κονδυλώματα έχουν τραχιά επιφάνεια σαν κουνουπίδι...αυτά ήταν σε χρώμα του δέρματος .σαν σπυριά στο μέγεθος φακής..τρία τέσσερα ενωμένα.. επιβάλεται επίσκεψη από δερματολόγο αφροδισιολόγο μέλος του site
review reaction 1 Γλέντης
25 Απριλίου, 2023
Αιμοροιδες ειναι φιλαρακι μου .Το μονο που θελει προσοχη οτι η κωλοτρυπιδα με αιμορροιδες θελει λιγο προσοχη γιατι βγαζει μυρωδιες.
review reaction 1 Mounokolotripidogliftis
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3