Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εισοδος στον οικο οπου στο σαλονι βγηκε η Κατια, αν και ειναι κανα χρονο στην πιατσα δεν την ειχα δοκιμασει.
Πρωτον γιατι ειχα ακουσει οτι δεν ειναι και πολυ καλη μεσα στο δωματιο αλλα δε μου αρεσε και πολυ στην αρχη της πορνοκαριερας της.
Ωστοσο σουλουπωθηκε ομορφυνε λιγακι και ειπα να την δοκιμασω.
Η Κατια ειναι μια νεαρη περιπου 25 ετων κοπελα. Εχει μακρυ ελαφρως σπαστο καστανο μαλλι .
Το προσωπο της ειναι τετραγωνο με γωνιες. Το προσωπο της αρκετα μετριο.
Το κορμι της αδυνατο με ωραιο κωλαρακι ανασηκωμενο, γαμπουλες αδυνατες και στηθος 1,5αρι.
Το προγραμμα της απλο στα 10ε.
Εισοδος της στο δωματιο οπου μετα απο μια συντομη χαιρετουρα μου ζητησε να ξαπλωσω.
Χωρις καποια αλλα προκαταρκτικα μου περασε πλαστικο σκουφο και αρχισε μια μονοτονη τυπικη πιπα κατω του μετριου που ηταν και πολυ μικρης διαρκειας.
Στηθηκε απο μονη της στα τεσσερα με τα ποδια της κλειστα χωμενα κατω απο τα δικα μου.
Της ζητησα να βγαλει τα ποδια της απο την εξω μερια αλλα δεν...
Με το που μπηκα μεσα της αρχισε να κοπανιεται μονη της πανω στο καυλι μου κανοντας μπρος-πισω.
Επιασα το ρυθμο της και εφαγε αρκετες δυνατες πουτσιες και ενα δυνατο σκαμπιλι στον κωλο .
Τα κωλομαγουλα της ειναι πολυ απαλα και τρυφερα οπως και οι γαμπες της.
Η Κατια ειδε οτι τον ετρωγε δυνατα τραβηχτηκε και εκατσε σε κανονικη σταση.
Την επιασα απο τα κωλομερια της ενω αυτη με κρατουσε δυνατα αγκαλια και με ειχε κολλησει πανω της.
Εφαγε δυνατες μπηχτες πουτσιες χωρις να παραπονιεται.
Αρχισα να της λεω βρωμολογα στο αυτι της οπως ¨παρτονε καριολακι¨, " παρε το καυλι μου ολο μεσα στη μουνα σου" και αλλα πολλα, η Κατια φαινεται οτι τα καταλαβαινε ολα και απαντουσε λεγοντας με καριολη, μου εριξε μια μπατσα στον κωλο ενω ελεγε και αλλα πολλα στη γλωσσα της που δεν τα επιανα.

Αρκετα πλαστη και θεατρικη η συμμετοχη της για να με κανει να τη χυσω γρηγορα και να φυγει.
Εγω παντως καυλωσα που την εβριζα αυτη το δεχοταν και απαντουσε και την εχυσα καρφωμενος
μεσα στη μουνα της με ικανοποιητικο στραγγιγμα.

Συμπερασματικα,νεαρη με μετρια εμφανιση αλλα πολυ καλο δερμα, συμμετεχει στο γαμησι με θεατρινισμο,δεχεται βρωμολογα και αντεχει δυνατο γαμησι σε κανονικη σταση,στα τεσσερα κουραστηκε γρηγορα.

Ισως...ισως ...την ξαναπροτιμησω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 19, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κάτια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.213
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Bonecrusher, Sterg1967 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουνίου, 2023
Η κοπελια αμα την πιασεις στις καυλωτικες της μερες ειναι πολυ καλη σε οτι κανει απλα θελει το χρονο της .... δηλαδη διπλο ειναι αλλη περιπτωση δεν ειναι ξεπετα .
Εγω προσωπικα ειχα κανει διπλο τελη ΜΑΙΟΥ κ της εδωσα και 5 ΕΥΡ και ηταν σαν γκομενα μου η συμπεριφορα της αψογη ( προσωπικα μου αρεσαν οι πανω απο 45 αρες γιατι ξερουν τι θελουμε , αλλα αυτη η petit minion με εκανε να αλλαξω γνωμη παροτι και πολυ στενη ωστε να νιωθω συσπασεις στη μητρα της !!!! μπορει να ετυχε σε εμενα αλλα οπως σου ειπα αλλαξα γνωμη για τις μικρες και μαλλον θα γινω fan ..... )
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1