Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 107 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βραδυνη βολτα στα στενα του Μεταξουργειου...ηταν κοντα μεσανυχτα και γενικα υπηρχε μια ησυχια...Μπαινοντας Ιασωνος 43 η τσα2 μου παρουσιασε την Μαγκυ λιγο πριν σχολασει...κοντουλα μελαχρινη, σχετικα νορμαλ σωμα....απο φατσα...πως να το πω..... λιγο σκυλοφατσα λιγο ποντικοφατσα.... εδειχνε λιγο σαν να εχει νοητικη στερηση....δεν ξερω για πιο λογο αλλα αυτο το χαζοβιολικο στυλ με εφτιαξε καπως οποτε εδωσα το κοκκινο εισητηριο...μεσα στο δωματιο την ρωτησα απο που ειναι μιας και μιλουσε καλα ελληνικα...μου ειπε οτι ειναι Κυπρια...δεν με πολυεπεισε...πιο πολυ για Ρομά την εκανα ή Βουλγαρα ή Ρουμανα... μου χαμογελασε λιγο και ειδα οτι τα δυο μπροστινα της δοντια ηταν μισοσπασμενα (μπορει το σκαρι τους να ειναι ετσι).....τελος παντων περα απο ολα αυτα η κοπελα εχει καλη διαθεση και κανει οτι μπορει να σε ευχαριστησει...δεν θα ελεγα οτι ειναι και πολυ καθαρη....σωμα αρκετα χαλαρο και πλαδαρο παρολο που δεν ειναι χοντρη....γενικα ψιλοφτιαχνομαι με αυτες που χαζοφερνουν λιγακι οποτε παρολο που η πιπα της δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο(της ειπα να μου παρει με καποτα) τελικα καυλωσα και αρχισα να την καρφωνω ιεραποστολικα....μολις πλησιασα λιγο το προσωπο της και μυρισα την ανασα της...μου ηρθε μυρωδια απο χυσια χαχαχα οποτε ουτε για αστειο να την φιλησω.....χουφτωσα λιγακι το δεξι της πλαδαρο(πολυ χαλαρωση ομως) κωλομερι τελειωσα γρηγορα και γεια σας....αυτα γενικα...συμπαθητικο κοριτσι, το προσπαθει....δεν ειναι ομως και πολυ καθαρη...οι μυρωδιες πανε και ερχονται....θα μου πεις οκ για Μεταξουργειο μιλαμε....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 19, 2023
Όνομα κοπέλας
Μάγκυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Dsar263
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
7.557
Πόντοι:
2.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2, Pa Luki Luk και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2023
Κάνει στοματικό τελειωτικό η συγκεκριμένη;
review reaction 1 Dsar263
21 Απριλίου, 2023
κανει κανονικα αμα θες και ελευθερο...απλα εγω της ειπα να μου παρει με καποτα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2