Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημεριανή επίσκεψη στο Μεταξουργείο. Αφού δύο στανταράκια καρατσιμπουκλούδες απουσίαζαν μπαίνω εδώ να δω πια δουλεύει. Ανακοινώνεται Λίνα που είναι γνωστή από παλιά οπότε λέω , ας πάει και το παλιάμπελο. Η Λίνα είναι ένα γκιλφάκι γεματούλη με κοντό μαλλάκι και ειδικότητα στα τσιμπούκια. Δεν υπάρχει πιθανότητα να περάσεις μαζί της και να μην σου αρμέξει την ψωλή. Μπαίνω δωμάτιο και πριν προλάβω να ξαπλώσω μπαίνει κι αυτή. Ίσα που πρόλαβα να βγάλω τις κάλτσες , αλλιώς θα γαμούσα όπως στις παλιές ελληνικές τσόντες. Ξαπλώνουμε μαζί βγάζει ένα ολόσωμο κορμάκι που φορούσε και μένει με κάτι ψηλές μαύρες κάλτσες. Έρχεται από πάνω μου και αρχίζει να τρίβει πάνω μου τις βυζάρες της. Ο πούτσος μου σηκώνεται αμέσως, τον βάζει ανάμεσα στους βύζους της και με την γλώσσα γλύφει το κεφαλάκι. Στην συνέχεια κατεβαίνει στα μπαλάκια . Τα γλύφει για λίγο αλλά εγώ την παροτρύνω να συνεχίσει και να τα ρουφήξει καλά γιατί μου αρέσει. Τα περιποιείται αρκετά και μετά έρχεται η στιγμή να βάλει τον πούτσο στο στόμα. Βάζει μόνο την άκρη του και αρχίζει κάτι περίεργα γλυψίματα με την γλώσσα. Ενώ τον έχει στο στόμα , τον χτυπάει και με την γλώσσα, κάτι που μου αρέσει αρκετά. Μετά αρχίζει να τον βάζει όλον στο στόμα και ταυτόχρονα να τον παίζει και με το χέρι. Επειδή η χρησιμοποίηση του χεριού γενικά δεν μου αρέσει και έτσι όπως πάει το κεφάλι σαν κομπρεσέρ θα με τελειώσει , της λέω να καβαλήσει . Μου περνάει προφύλακτικό και αρχίζει την ιππασία. Εγώ βρίσκω ευκαιρία να χουφτώνω βυζάρες και κωλάρα εναλλάξ. Σε κάποια φάση όπως χοροπηδάει πάνω μου βγαίνει η πούτσα μου και αυτή αντί να την ξαναβάλει μέσα μου λέει έλα για πισωκολλητό. Στήνει την πατούρα της που είναι αρκετά σφικτή για την ηλικία της. Τις ρίχνω μερικές δυνατές γιατί με έχει καβλώσει και το τάν λάιν της στριγγάρας της και αρχίζει να βογγάει. Τρώει και τα απαραίτητα κωλοσκάμπιλα αλλά κόβω ρυθμό γιατί δεν θέλω να τελειώσω έτσι. Αρχίζω να τον βγάζω όλον έξω έως το κεφαλάκι και να της τον βάζω σιγά σιγά αλλά νιώθω ότι δεν μπορώ να κρατηθώ, οπότε τραβιέμαι βγάζω το προφυλακτικό και της λέω να τον ρουφήξει για να χύσω. Αυτή μου κάνει νόημα να σηκωθώ όρθιος στο πάτωμα, γονατίζει και αρχίζει να τον ρουφάει. Στο λεπτό πάνω την έχυσα αλλά δεν σταμάτησε , συνέχισε να τον ρουφάει αργά μέχρι να στραγγίξει ολοκληρωτικά. Ενώ τον έχει ακόμα στο στόμα, εχει πιάσει τα μωρομάντηλα από το κρεβάτι και βγάζοντας τον από το στόμα τον τυλίγει στοργικά. Ίσως να φοβήθηκε μην κρυώσει. Πήρε το κορμάκι που φορούσε στο χέρι , με χαιρέτησε και έφυγε. Συνοψίζοντας η κυρία προτείνεται για ξεκούραστα γαμήσια αφού μπορεί να τα κάνει όλα μόνη της , χωρίς εσύ να κουραστείς ιδιαίτερα. Αν αντέχεις για δυνατό σφυροκόπημα , δεν θα πει όχι, αντιθέτως θα το ευχαριστηθεί. Προτείνεται μόνο για τους λάτρεις των μιλφογκιλφακίων.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 19, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.284
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, perseas, cocos30 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού