Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορά με την Αλίνα..
Ωραία γυναίκα για 50 ετών με ξανθό κοντό μαλλί και όμορφα μεγάλα βυζια.
Το δωμάτιο μεγάλο με νυπτυρα και καθαρό.
Στα του αγώνα, μπαίνει στο δωμάτιο μου συστήνεται και μου ρίχνει οινόπνευμα στα χέρια μου αρκετό, αφού μου δίνει χαρτί να σκουπίστω μετά ξαπλώνει δίπλα μου και αρχίζει να με φιλάει στο στήθος και στο λαιμό και εγώ να χουφτωνω παντού εκεί είχα στύση και μου έβαλε το προφυλακτικο (το ανακοίνωσε η υπηρεσία ότι δεν κάνει χωρίς) που ούτε εγώ το θέλω διότι στο παρελθόν είχα τρεχάματα,) και αρχίζει μια πιπα βαθειά και εκεί δεν άντεξα την φέρνω σε στάση 69 και ένιωσα ότι εχυσε γιατί σπαρταρουσε σαν το ψάρι και αμέσως μου λέει είσαι πολύ καλός, και ανεβαίνει από πάνω μου και αρχίζει να χτυπιέται, αλλά το κατάλαβε ότι δεν τρελαίνομαι για αυτή την στάση και μου λέει έλα να γυρίσουμε να με πάρεις στα 4 και να βλέπεις τον καθρέφτη, και εκεί έδωσα πόνο τόσο που εχυσα και δεν ήθελα να βγω από μέσα της,μετα μου έδωσε μαντιλάκι να σκουπίστω και ενώ ντυνόμουν και είχε κόσμο στα δωμάτια μου επιασε για κάνα πεντάλεπτο την κουβέντα και μου είπε μερικά πράγματα για εκείνη που ειλικρινά ένιωσα πολύ άνετα που τα μοιράστηκε μαζί μου...
Έγινε στανταρακι και σίγουρα πιστεύω ότι είναι πολύ τίμια στο κρεβάτι και δεν είναι ξεπέτα, απλά είναι μια έμπειρη γυναίκα που ξέρει να τιμάει την δουλειά που κάνει.
Καλά να παίρνατε και να προσέχετε τα χωρίς που διαβάζω συνέχεια εδώ γιατί δεν είναι όλα τόσο ακίνδυνα όσο φαίνονται πάνω στην καυλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 19, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Stallone
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
330
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Accountant, giorgiodelafuentes2, mutsodringo και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού