Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επειτα απο μια συντομη μεταμεσονυχτια βολτα στη Φυλης κ περιξ μετα απο αρκετο καιρο μπηκα Φωκαιας 25Β οπου για πρωτη φορα ειδα την Σαρα την Ρουμανα...Η κοπελα εκανε ισως το πιο επιθετικο σαλοναρισμα που εχω δει ποτε..επεσε πανω μου κυριολεκτικα χαχαχα...Οντως στο προσωπο μοιαζει αρκετα με την Παολα την τραγουδιστρια με αυτα τα γεματα χειλη...σχετικα ψηλη κοπελα (καπου 1,68), αδυνατη αρκετα, με σιλικονατο στηθος και καποια μικρα τατουαζ σε διαφορα σημεια, μαυρισμενο δερμα (ισως και να ειναι οπαδος της Ρομα), μαλλι ξανθο με ανταυγιες.... μου εκανε ενα κλικ και ειπα να περασω....τωρα σε γενικες γραμες οι κοπελα ειναι καθαρη, δεν μου ηρθε καποια περιεργη μυρωδια...η πιπα της δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο ουτε ομως και αεροπιπα... κυριως ομως ειναι καλος χαρακτηρας και δεν χαλαει χατηρια και αυτο ηταν που τελικα μετρησε για εμενα προσωπικα.....εχει ωραιο απαλο δερματακι...γενικα το προσπαθει θελει οντως να σε κανει να περασεις καλα...τελειωσα ιεραποστολικα καναμε και λιγο social και της ευχηθηκα καλη βαρδια...σχετικα καλη περιπτωση...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 18, 2023
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Dsar263
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
7.795
Πόντοι:
2.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 messinia, doc_lin, Accountant και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2023
Την έχω πάρει κι εγώ μία φορά πηγαίνοντας για Τζανίνα,( που δεν βρήκα), μάλλον τυποποιημένη μου φάνηκε χωρίς να μου βγάλει το κάτι παραπάνω να την ξαναπροτιμήσω.
review reaction 1 Dsar263
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1