Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.0 23 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πρωινή επίσκεψη στον οίκο. Η τσατσά ευγενικότατη, με ρώτησε αν γνωρίζω την κοπέλα (Ρενάτα). Είναι πρώτη μου επίσκεψη οπότε δεν γνωρίζω καμία κοπέλα εκεί. Μόλις τελείωσε απο το τηλεφώνημα της βγήκε και η κοπέλα. Όμορφη θα έλεγα γενικά και σχετικά μικρή σε ηλικία(25-30). Ευγενική και αυτή οπότε αποφάσισα να καταθέσω. Ο χώρος είναι αρκετά παλιός και σκοτεινός, αλλά σχετικά καθαρός χωρίς μυρωδιές. Η Ρενάτα ήρθε γρήγορα και μετά απο ενα μικρό σόσιαλ, ξάπλωσε και τρίφτηκε επάνω μου για λίγα δευτερόλεπτα. Ήμουν ήδη σηκωμένος ευτυχώς οπότε και αυτο το λιγο ήταν αρκετό. Σκούφο και αρχίζει την πίπα. Μέτρια ως κακή η πίπα της με αρκετό δόντι και μικρή διάρκεια (δευτερόλεπτα). Με χάλασε λίγο αλλά σκέφτηκα να μην πω κάτι για να μην προδιαθέσω και την συνέχεια. Ξάπλωσε ανάσκελα, έβαλε λίγο σάλιο στο απεριποίητο μουνάκι της και μου λέει ελα. Στις πρώτες μου κινήσεις μέσα έξω, αν και ήμουν αργός και προσεκτικός, άρχισε να δυσφορεί και να δείχνει ότι πονάει. Συνεχίσαμε έτσι για πολύ λίγο με εμφανή δυσφορία απο μέρους της. Αλλαγή στάσης στα 4 και πάμε προσεκτικά μπάς και αλλάξει κάτι. Δυστυχώς τα ίδια και χειρότερα, οπότε σταμάτησα γιατί ήδη η διάθεση μου είχε χαλάσει. Προσπάθησε να μου τον παίξει αλλα και εκεί ο ρυθμός της ήταν "άντε τελείωνε να φύγεις" οπότε δεν βοήθησε. Το τέλος ήρθε με το δικό μου χέρι και αυτήν να με χαιδεύει με κάποια βογγητά. Επειδή γνωρίζω ότι δεν υπήρχε πρόβλημα μεγέθους, ευγένιας ή καθαριότητας απο μέρους μου, κατέληξα στο συμπέρασμα οτι κάνει αγγαρεία η κοπέλα. Δεν της αρέσει αυτό που κάνει και βαριέται. Φεύγοντας μου είπε οτι τις επόμενες φορές θα είναι πιο καλή εμπειρία μιάς και θα έχουμε γνωριστεί καλύτερα. Δέν το πίστεψα Χαμόγελο με γλώσσαΧαμόγελο με γλώσσαΧαμόγελο με γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Mitsos45
Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
45
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 5 review reaction 1 Milfomaniac, Yatoputso, emmanouil2003

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού