Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά την πρωινή παρτούζα με Βίκα & Ρωξάνα ετοίμασα τα πράγματα μου για να φύγω για επαρχία. Η σκέψη στα τσιμπούκια που μου έκαναν με καβλωσε ξανά ,οπότε φόρτωσα το αμάξι το φουλαρισα V-Power και έφυγα για Μεταξουργείο με σκοπό να δώσω μια τελευταία πιπούλα. Ένα βράδυ που είχα περάσει από τον οίκο ειχα πετύχει 2 κορίτσια. Την Ναταλί που είναι πολύ αδύνατη για τα γούστα μου αλλά διαβάζω ότι είναι μαστόρισα στην πίπα και την Ρωξάνα την ξανθιά αφρατογκιλφάρα που δούλευε στην Ιάσονος 48 το τελευταίο πριν την Αχιλλέως. Πάω με πρόθεση εαν είναι μόνη της η Ναταλί να περάσω και να την τσιμπουκωσω για να διαπιστώσω εάν είναι αληθινά τα εγκωμιαστικά σχόλια ή εάν είναι και η Ρωξάνα να τις τσιμπουκωσω και τις 2. Φτάνω κατά τις 6 παρά 10 και η υπηρεσία μου λέει ότι έχει καινούργια κοπέλα. Βλέπω μία φευγαλέα , που μου λέει ότι την λένε Λάνα αν δεν κάνω λάθος και την Κατερίνα. Η Λάνα μπαίνει στο μεγάλο δωμάτιο γιατί έχει πελάτη και βγαίνει και η Κατερίνα που είναι παλιά γνώριμη της περιοχής. Της λέω ότι την ξέρω και δεν είναι καινούργια όπως λέει και τα μπαλωνει λέγοντας ότι είναι καινούργια στο μαγαζί και ότι είναι η πρώτη της μέρα καθώς μόλις επέστρεψε από την πατρίδα της. Επειδή δεν θέλω να καθυστερήσω ψάχνοντας κάτι καλύτερο αλλά συνάμα είμαι και καβλωμένος πληρώνω και περνάω στο δωμάτιο . Μετά από λίγο έρχεται και το κορίτσι που έχει παχύνει ελαφρώς από την τελευταία φορά που την είχα πάρει, αλλά δυστυχώς τα κιλά τα πήρε όλα στην κοιλιά, αντί στον κωλο ή τα μπούτια που θα το προτιμούσα. Τέλος πάντων ξεκινάει τσιμπουκάδα αρκετά καλή για κάνα πεντάλεπτο, με πέρασμα και από μπάλες και μετά στήσιμο στα 4, δυνατό σφυροκοπημα το πολύ για 3 λεπτά και εύκολο χυσιμο στην ξεκούραστη από τις διακοπές μούνα της. Χαιρετούρες και ευχές για καλό Πάσχα και αποχώρησή της από το δωμάτιο. Αυτό που έγραψα παραπάνω για τα κιλά που πήρε στην κοιλιά το παρατήρησα όταν ντυνόταν για να φύγει και όχι όταν μπήκε στο δωμάτιο. Ίσως και γι αυτό να έχυσα και σχετικά εύκολα καθώς δεν επηρεάστηκα καθόλου. Βγαίνοντας από το δωμάτιο βλέπω ότι μόλις είχαν έρθει Ναταλί και Ρωξάνα. Προφανώς η αλλαγή βάρδιας γίνεται στις 6 ή για κάποιο λόγο καθυστέρησαν οπότε τον έφαγε από σπόντα η Κατερίνα. Θα περάσω από Τετάρτη και θα τσιμπουκωθούν παραδειγματικά ώστε να μάθουν να μην καθυστερούν άλλη φορά .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 11, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, Pa Luki Luk, msakis και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού