Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ηθελα να πάω Μετάξι να ξαναβρωμίσω την ψυχή μου μετά το χαρμόσυνο ετήσιο και ούτως ή άλλως αναμενόμενο μήνυμα της Ανάστασης ! Φανταζόσαστε σκηνικό: Μ Σάββατο 12 παρά να σκάσει μύτη ο Παππάς από το ιερό και να πει: Αγαπητό ποίμνιο φέτος ο Ιησούς δεν θα αναστηθεί για προσωπικούς λόγους! Του χρόνου! Μπαααα θα ταν κακό για το χρηματιστήριο την Τρίτη!
Πάμε τώρα στο ζουμί: Περπατούσα Μετάξι, κάμποσα ανοιχτά, και στον καφενέ/μεζεδοπωλείο το αρνάκι ήδη γυρνούσε στη σούβλα και γω μετά από σύντομη βόλτα κατέληξα στο κολωνού 27 με τα πολλά σκαλιά! Στο σημείο αυτό ευχαριστώ θερμά αυτόν που του πεσαν τα τσιγάρα μάρκας μ έκαψες αλλά εμένα με βόλεψε! Στο μπουρδέλο αυτό ήταν μια λατίνα με τρελά βυζιά μακρύ μαύρο μαλλί γενικά ξεκωλέ ολέ, αέρας κωλόμπαρου και μου θύμισε λίγο την για μένα πάντα τιτανοτεράστια Πέρλα που δούλευε παλιά στη Λατινοαλυσίδα! Πέρασα με τη μια! Δεν άργησε να ρθει, μου πέρασε καπότα με μια πρόσειρη πλην όμως καλή πίπα και με καβάλησε για να γλύψω βυζιά, να χώσω μούρη μέσα (ωωω yaahhh) και να μπαλαμουτιάζω κώλο και μπούτια με αυτήν να κοιτάζει καθρέφτη. Μου ξαναπήρε ΚΑΛΗ πίπα μέχρι που...της άνοιξα τα πόδια και την κάρφωσα για λίγο αλλά έδειξε να πονάει! Είχε γουρλώσει μάτια και σφιγγόταν! Την έβαλα στα 4 όπου άρχισα να την παίρνω δυνατά με εκείνη να βογκάει να πιάνει σεντόνια και να κοιτάζει στον καθρέφτη! Έμεινα μέσα της στα 4 και τέλειωσα μ αυτόν τον τρόπο! Σηκώθηκε σχεδόν χαρούμενη και κάτι μου λεγε αλλά χέσε μέσα! Οκ το χω κάπως με τις Λατίνες, μ άρεσαν από πιτσιρίκι! Να γαμάτε, να τρώτε, να χαμογελάτε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.074
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Pa Luki Luk, Διανοούμενος και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού