Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βλεποντας τις κριτικες για Φυλης109β ισογειο δεν βρηκα καποια που να αναφερεται στην Ελενα, οποτε σκεφτηκα να γραψω εγω μιας και την δοκιμασα προφατα...Κυριακατικη βραδυνη επισκεψη Φυλης109β...ειχα σκοπο να παω με την μιλφ Φωτεινη αλλα αργησα λιγο και την πετυχα την ωρα που ειχε ντυθει και σχολουσε...μου ειπε για την Ελενη που ετοιμαζοταν να πιασει δουλεια οποτε λεω ας δοκιμασω (ψιλοξενερωσα).....μου την παρουσιασε ο τσατσος...μια νταρντανουλα ξανθια Ρωσιδα γυρω στο 1,65-1,70 πιστευω γυρω στα 90-95 (αντε 100 μαξ) κιλα κατηγορια BBW...μου αρεσε το σωμα της ειχε ωραιες καμπυλες...χωρις μεγαλη κοιλια και χωρις υπερβολικα μεγαλο στηθος...ωραιος μεγαλος στρογγυλος πισινος...δεν ειχα και την καλυτερη ψυχολογια καθως εγω ηθελα να παω με την Φωτεινη, παρολα αυτα η Ελενα με τον ευχαριστο χαρακτηρα της με εκανε να νιωσω καλυτερα στο δωματιο...για να μην μακρυγορω η κοπελα μιλαει απταιστα Ελληνικα, ειναι ευδιαθετη, της αρεσει πολυ αυτο που κανει, ειναι πεντακαθαρη και δεν βιαζεται... κατα τα αλλα ειναι για τους οπαδους των BBW...ωραια περασα γενικα... το μονο ισως "αρνητικο" ειναι οτι τετοιες γυναικες σε αυτο το στυλ βρισκεις πολλες στα μπουρδελα του μεταξουργειου με 10ευρω και περνας το ιδιο καλα...οποτε εδωσα τα 20ευρω για μια κοπελα που θα μπορουσα με 10 να ειχα παει με επισης BBW στο Μεταξυ....δεν βαριεσαι δεν πειραζει...καλα ηταν, μας εφυγε η περιεργεια και προχωρουμε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2023
Όνομα κοπέλας
Ελενα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Dsar263
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
7.543
Πόντοι:
2.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, Milfomaniac, giorgiodelafuentes2

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού