Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 37 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδινή επίσκεψη στο Μεταξουργείο στον οίκο με τα σκαλάκια. Δούλευε η Φωτεινή , μιλφογκιλφ από Ρωσία. Την είχα δει αρκετές φορές και δεν είχα περάσει ποτέ, γιατί είναι αδυνατούλα για τα γούστα μου αλλά αφού δεν υπήρχε κάτι άλλο είπα να την δοκιμάσω. Εντωμεταξύ στο οίκο έχουν αυτό το σχοινάκι στην πόρτα που δεν σε αφήνει να μπεις στο σαλόνι. Εχει ξεχαστεί από μετά τον κορονοϊό αλλά όπως φαίνεται , ουδέν μονιμότερου εκ του προσωρινού. Πληρώνω και μπαίνω στο δωμάτιο που είναι αρκετά καθαρό και με μεγάλο καθρέπτη στο πλάι. Μετά από λίγο έρχεται το κορίτσι, βγάζει ένα διχτυωτό φορεματάκι που φορούσε και μένει με ένα μαύρο στριγκάκι. Κατευθείαν έρχεται πάνω μου και αρχίζει να τρίβει τα βυζάκια της ενώ εγώ χουφτώνω τα κωλομέρια της. Κατεβαίνει προς τα κάτω και αρχίζει τα απαλά φιλάκια στο ήδη σηκωμένο καβλί μου αλλά δεν το παίρνει στο στόμα.Δίνει προτεραιότητα στα μπαλάκια που αρχίζει να τα γλύφει και να τα ρουφάει. Ωραία σκέφτομαι, το κορίτσι ξέρει την δουλειά του , θα περάσουμε καλά. Αφού ασχολήθηκε αρκετά μαζί τους, αρχίζει να γλύφει με την γλώσσα της την πούτσα μου σαν παγωτό και μετά την βάζει μέχρι την μέση στο στόμα και κάνει κάτι ωραία χτυπήματα με την γλώσσα. Εγώ την κοιτάω και από τον πλαϊνό καθρέπτη και οι κάβλες μου έχουν χτυπήσει κόκκινο. Κάθε τόσο τον εξαφανίζει όλον στο στόμα και μένει έτσι για μερικά δευτερόλεπτα. Μπαίνοντας είχα σκοπό μόνο να την πιπώσω και να την χύσω στο στόμα γιατί βαριόμουν να γαμήσω αλλά τώρα λέω θα της ρίξω έναν πούτσο για την γνωριμία. Οπότε της λέω να περάσει προφυλακτικό και να καβαλήσει χωρίς να βγάλει το κυλοτάκι της. Ανεβαίνει πάνω μου και αρχίζει να χοροπηδάει ενω εγώ της χουφτώνω τα βυζάκια . Μετά την τραβάω προς το μέρος μου για να μπορώ να τα γλύψω και λίγο αλλά δεν μένει έτσι για πολύ. Σηκώνεται και στήνεται για πισωκολλητό. Έχει ωραίο κωλαράκι για την ηλικία της, το γραπώνω ,κάνω στο πλάι το στριγκάκι της και της τον χώνω. Αρχίζω σιγά σιγά να το καρφώνω ενω αυτή έχει τεντώσει τα χέρια της μπροστά και κρατάει κόντρα στον τοίχο. Ενώ στην αρχή σκέφτηκα να την γαμήσω λίγο και να την χύσω στο στόμα, στην πορεία μετάνιωσα και συνέχισα να την γαμάω σε πιό γρήγορο ρυθμό ώσπου μετά από λίγο ήρθε το τέλος μέσα στο μουνάκι της. Παρέμεινε στην θέση της μέχρι να στραγγίσω ολοκληρωτικά και μετά σηκώθηκε φόρεσε το φορεματάκι και αποχώρησε αφού με χαιρέτησε. Έμεινα αρκετά ικανοποιημένος από το κορίτσι κάτι που δεν το περίμενα μπαίνοντας. Ήταν αρκετά θερμή και δεν έδειξε σημάδια βιασύνης. Το στοματικό της ήταν αρκετά καλό και θα μπορούσε κάλλιστα να με τελειώσει έτσι. Κάποια στιγμή στο μέλλον θα την ξαναδοκιμάσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.431
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koutavoulias, b0urdeliarhs, Dsar263 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2023
Εχω πρρασει και εγω μαζί της. Πολλυ καλη και φιλοτιμη. Ελειπε για καποιο διάστημα?
review reaction 1 Milfomaniac
03 Απριλίου, 2023
Δεν ξέρω γιατί περνάω σπάνια από εκεί.
03 Απριλίου, 2023
Ποιες ωρες δουλευει?
03 Απριλίου, 2023
Απόγευμα νομίζω. Πρωί είναι η Σοφία το άλλο μιλφάκι
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4