Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 55 10
Μπουρδέλα 114810
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στον οίκο στον πρωτο από τους δύο που είναι αριστερά το υπόγειο.κοπελα η Εύα.ρωσιδα ψηλή μελαχρινή μαύρα μαλλιά λίγο γαμψή μύτη σε καμία περίπτωση αντιαισθητικη όμως και χαμογελαστή.οταν την είδα στο σαλόνι φόραγε στριγκακι και ένα μπλουζάκι σαν στραπλες που οι βυζάρες της ήταν πράγματικα τεράστιες όταν της είδα από μακρυά.καυλωσα με το που την είδα και έδωσα το μπλε παράβολο.σε λίγη ώρα ήρθε η κοπέλα αφαίρεσε το βρακάκι της και τη μπλούζα όπου εμφανίστηκαν πραγματικά δύο τεράστιες βυζάρες πεσμένες χωρίς μεγάλη ρώγα βέβαια.οταν το έβγαλε ξεκίνησα να χουφτωνω και να γλείφω αυτές τις βυζάρες.ειχα γίνει τούρμπο γιατί είχα να γαμησω μέρες.το δέρμα της είναι πολλυ απαλό και έχει και μεγάλη κωλαρα.ξεκινησε τη πίπα που ήταν μεγάλης σχετικά διάρκειας και τον ρουφαγε πολλυ καλά σχεδόν μέχρι τέρμα αφού πριν τον καθάρισε με μωρομαντιλο.η πίπα της ήταν ακαποτη όπως ανακοινώνεται στο σαλόνι.ειχα καυλώσει τόσο πολλυ που ήμουν έτοιμος να της τα ρίξω στις βυζάρες όπως ανακοινώνεται στο σαλόνι.μετα τη πίπα με ρώτησε πώς θέλω αν θέλω νορμάλ η τέσσερα.τη πήρα ιεραποστολικό χουφτωνοντας της τεράστιες βυζάρες της και φιλώντας τη στο λαιμό.εβγαλα πολλυ σπέρμα αλλά δε τραβήχτηκα μέχρι να στραγγίζω τελείως.συνενοηση πολλυ λίγα αγγλικα βασικό επίπεδο και ρωσικά που δε μιλάω.δε πρόλαβα να τη γαμησω στα τέσσερα πρέπει να πάω να το κάνω μια άλλη μέρα.συνοψιζοντας η Εύα για εμένα έχει πολλυ ωραία εμφάνιση βυζάρες και κωλαρα αρα συστήνεται για βυζολαγνους.για ένα εικοσαρικο περνάς καλά αλλά της λείπει κάποιο αναγκαίο πάθος.την είδα πολλυ μηχανική στις κινήσεις της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 31, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Εύα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.645
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sex volcano, giorgiodelafuentes2, perseas και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού