Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τυχαιο περασμα απο Μ.Α 28 αριστερο ισογειο και μαλλον ημουν πολυ τυχερος καθως στο σαλονι δεν υπηρχε ψυχη και στο σαλονι βγηκε η Ειρηνη.
Εδωσα το δεκαρικο και ανεβηκα στο πανω δωματιο που ειναι το αγαπημενο μου.
Δεν το σκεφτηκα καθολου να κανω βολτα και να ξαναγυρισω γιατι μπορει να μην γαμουσα ποτε.
Το προγραμμα της ελευθερο στοματικο τελειωτικο στα 10ε.
Η εμφανιση της Ειρηνης εχει πεσει αρκετα, εχει κανει μπουταρες με αρκετη κυτταριτιδα ενω τα ομορφα κωλομερια της εχουν αλλαξει σχημα απο το παχος και δεν ειναι πλεον στρογγυλα και ανορθωμενα.
Επιπλεον τα αρκετα παραπανισια κιλα που εχει παρει στα μπουτια την δειχνουν και πιο κοντη.
Κιλακια εχει παρει επισης και στη μπακα.
Το μονο που εχει μεινει ωραιο πανω της ειναι τα ματια της.
Η Ειρηνη ηρθε στο δωματιο και με βρηκε με το κονταρι ορθιο.
Χωρις κανενα προκαταρκτικο εσκισε την καποτα για να την περασει στο πεος.

Αυτο ηταν ιεροσυλια !! Ειρηνη και καπότα στην πιπα??
Της ειπα οτι δε θελω καποτα και την πεταξε παραδιπλα, η σταση που εκατσε ηταν μπροστα μου κατω απο τα ποδια μου χωρις να εχω προσβαση πουθενα πανω στο κορμι της, μονο τους ωμους της εφτανα να πιανω.

Ειχα ξενερωσει λιγο καθως ηταν πολυ διαφορετικη απο την τελευταια φορα που την ειχα παρει ουτε θυμαμαι ποτε ηταν...

Της ειπα να με τελειωσει με πιπα μεχρι τελευταιας σταγονας γιατι ειχαν μαζευτει πολλα..
Η Ειρηνη αρχισε να μου κανει πιπα αλλα και αυτη προς μεγαλη μου εκπληξη ηταν χαλια.

Για πρωτη φορα μου ετυχε να δω το εξης... ειχε σφιξει με τα χειλια της το πεος μου και ανεβοκατεβαζε το κεφαλι της, στην ουσια μου τραβουσε μαλακια με τα χειλια της. Δεν ειχε καμμια διαφορα με το να μου
τον επαιζε πιανοντας τον με δυο η τρια δαχτυλα. Κανενα γλειψιμο κανενα πιπιλισμα τιποτα... τζιφος.
Περασμα απο αρχιδια ουτε καν.

Της ειπα να μου τον παιξει με το χερι οπως και εκανε. Οταν ηρθε η ωρα να χυσω εβαλε το πουτσοκεφαλο μεσα στο στομα και απλως τα αδειασα εκει χωρις να ρουφα χωρις να πιπωνει... κλάμα.

Απογοητευτικο ραντεβου απο ολες τις αποψεις... ισως δεν ηταν η μερα της αλλα δε νομιζω να της δωσω αλλη ευκαιρια μιας και δε με ενδιαφερει ουτε σε εμφανιση πλεον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2023
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.785
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, giorgiodelafuentes2, Elganador και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2023
Συναγωνηστη για την βικη λες ? γιατι το ονομα ειρηνη το βαζει οταν παει απο το κολωνου 53 στο μεγαλου αλεξανδρου 28 αυτο χρησημοποιει πολλες φορες για αυτους που την ξερουν .
Να ξερεις οσο μεγαλωνουν ολες οι πορνες αλλα κυριως οι εκδιδωμενες ανατολικου μπλοκ ( γινοντε σαν τανκς ) τοσο ποιο βαριες μαουνες γινονται τοσο ποιο δυσκίνητες κ ειναι λογικο και λογο βαρυτητας ..... αλλα κ DNA .
Αυτες εχουν μαθει στο ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε ....
Επιπλεον ΠΡΟΣΕΧΕ ΔΙΟΤΙ ΕΠΙΣΤΗΘΕΙΟΣ ΦΙΛΟΣ πηγαινε Μ Ο Ν Ο Ν σε 2 απο αυτες ( sto 53 kol κ Μεγ Αλεξ ) χρονια τωρα αφου πηγαινε κ στα σπιτι τους στο τελος αποκτησε ενα ωραιο ερπητα γενητικων οργανων κ κονδυλωματα ..... ευτυχως εγινε αντιλιπτο νωρις εκανε τον κυκλο του ο ερπητας κ χωρις επιπλοκες ..... προς το παρον .
ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΙΣ ΤΣΙΜΠΟΥΚΩΣΕ ? ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΜΕΤΕΔΩΣΕ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ οι κορασιδες ΣΤΟΥΣ ΠΕΟΘΥΛΑΖΟΝΤΕΣ ??? ? ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΠΟΙΟ ΣΟΒΑΡΟΙ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ .....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1